Güncel

Teknoloji devleri İstanbul WEBIT'te buluşuyor!

En büyük teknoloji liderleri WEBIT Kongresi kapsamında İstanbul'da biraraya gelecek.

Teknoloji devleri İstanbul WEBIT'te buluşuyor!

Teknoloji liderleri, İstanbul’da düzenlenecek olan WEBİT Kongresi’nde bir araya geliyor. Bu yıl düzenlenecek alanının en büyük etkinliği olarak anılan Webit Kongresi'ne Apple, PayPal, Google, Facebook, Yahoo!, Unilever, Stripe, Seamless, Ubuntu, Coursera, Nissan, Amazon, IBM, Yandex, Qualcomm, Cisco, Akamai gibi şirketlerden üst düzey yöneticilerin katılması bekleniyor.

Dijital Pazarlama ve İnnovasyon Konferansı'na ise MasterCard, Coca Cola, P&G,Unilever, Adidas, HSBC, Unicredit,  eBay, Souq, BBC, HBO, Aol, Starcom MediaVest, VivaKi, OMD, Criteo, Tune, Gfk, Boston Consulting Group, Crimtan, Fjord, Marin Software gibi şirketlerden katılacağı söyleniyor.

1410292294_webit-expo-logo-580-x-333.jpg

2009 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleşen Teknoloji Zirve Konferansı’na bu yıl, 110'dan fazla ülkeden 10.000'in üzerinde katılımcı, 200'den fazla konuşmacı ve 300 akredite gazetecinin bulunacağı belirtildi. Her yıl olduğu gibi iki gün boyunca (1-2 Ekim 2014) teknoloji liderleri bir araya gelerek ekosistemin geleceğini tartışıp değerlendirirken, geleceğe yön veren uzman konuşmacılar teknoloji ve dijital arenadaki fırsatları dinleyicilerle anlatacaklar.

 İstanbul’da düzenlenecek etkinlik için 110'dan fazla ülkeden katılımcı olarak gelen ziyaretçiler 2 gün boyunca bu şehrimizde kalacak. Bu yüzden etkinliğin İstanbul’da olması ayrı bir önem taşıyor.  6. Global Webit Kongresi katılımcısı olmak ve 2 gün boyunca teknolojiyle dolu benzersiz bir deneyim elde etmek isteyenler için erken satın alma fırsatları dikkat çekiyor.

Tüm detayları : www.webitcongress.com adresinden öğrenebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.