1. Hakemlerin artık kulaklık yardımıyla birbiriyle konuşabildiğini hepimiz biliyoruz. Buda futbol maçlarında hakemlerin daha sağlıklı iletişim halinde olduğunu ve daha doğru kararlar vermelerini sağlıyor.

2. Akıllı basketbol topu içerisine yerleştirilen özel sensörler sayesinde cep telefonu uygulamasına data gönderilebiliyor. Bu top aracılığıyla özellikle genç oyuncuların hızını, gücünü ve dengesini ölçerek kendilerini hangi konuda ve ne şekilde geliştirmeleri gerektiği hakkında fikir sahibi yapıyor.

3. Stadyumlarda alttan ısıtma sistemine Türkiye'de Şükrü Saraçoğlu Stadı bu teknolojiye örnek verilebilecek en doğru seçimdir. Futbolculara soğuk hava koşullarında daha rahat bir futbol imkanı sağlıyor.

4. Bilindiği üzere Amerikan futbolu oldukça sert bir spordur. Firmaların yeni çıkarmış olduğu NFL kaskları, sporcuların zarar görmesini engelleyecek kalitede tasarlanmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.