2010 yılında bir dalga haline gelen 3D televizyonlar, ilk başlarda işte böyleydi. Eski televizyon ise 1969 model. Arasındaki fark ne kadar da bariz.

Bu Walkman'lar çıktığında, belki de bu kadar tutulacağı düşünülmüyordu. 70'li ve 80'li yıllarda patlama yaptı. Daha sonra bunlara radyolar da entegre edildi. Şimdilerde ise bunların yerini, ya minicik aletler ya da geniş hafızalı müzik çalarlar aldı. Tabi bunlarda fotoğrafa gösterimi ve video izleme özellikleri de eklendi.

Share on facebook Share on twitter Share on myspace Share on google Share on favorites More Sharing Services Bir de sabit müzik çalarlar var tabi. Fotoğraftaki ilk radyolardan biri. Şimdilerde ise, bunların yerini uzaktan kumandalı, şık tasarımlı, ışıklı, ekranlı, radyo çalarlı, USB girişli vs vs. özellikleri var.

Yenilik deyince, fotoğraf makineleri de nasibini alıyor. Bu siyah Kodak makine, 1954-1957 arasında kullanılmış. Tabi fotoğraf çekme dışında başka da bir özelliği yoktu. Peki günümüzde: Hafiflik, su geçirmezlik, rengarenk, zoom, USB… özelliklerden sadece bazıları.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.