Güncel

Teknolojioku ile Soru/Cevap #10 (canlı yayın)

Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızın onuncu bölümüyle karşınızdayız. Siz de canlı yayınımıza YouTube üzerinden katılabilir ve dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Bizi takip edin!


Geçtiğimiz hafta sekizinci bölümünü yayınladığımız Teknolojioku ile Soru/Cevap programının yeni bölümü ile karşınızdayız. Teknolojioku ile Soru/Cevap. İsminden de anlaşılacağı üzere bu programda okurlarımızdan gelen sorulara yanıt vereceğiz. Yani basit bir şekilde YouTube üzerinden yapacağımız yayına katılarak bizlere soru sorabileceksiniz. Aklınıza takılan ne varsa bizlere soracaksınız ve biz de dilimiz döndüğünce sizlerin sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Yayın Yönetmenimiz Özgür Çetin ve Editörümüz Osman Tufan'ın katılacağı Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızı aşağıdan takip edebilirsiniz.


İsterseniz YouTube üzerinden hatırlatıcı oluşturup saat 20:00'da hatırlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Tüm okuyucularımızı bekliyoruz. Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızın onuncu bölümü 26 Haziran 2020 Cuma akşamı saat 20:00’da sizlerle birlikte olacak. Bizleri takip etmeye devam edin.

Daha önce yayınlanan canlı yayınlara bu oynatma listesinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Seyit
Usta huavei p30 pro emui 10.1 ne zaman gelirgunceleme gelecek benim kameram Donuyor bakım modunda Açiliyor ama normal açilmiyor cevap verirsen sevinirim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.