Güncel

Teknolojioku ile Soru/Cevap başlıyor! (canlı yayın)

Teknolojioku ekibi olarak okurlarımızla buluşmaya devam ediyor. Artık canlı yayında sizlerden gelen soruları yanıtlayacağız. Üstelik okurlarımıza hediyeler de dağıtacağız!


Teknolojioku ekibi olarak yayınlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yıl içerisinde Teknolojioku-Yorum ve Oyun Canavarı programlarımızı başlatmıştık. . Şimdi ise 3. programımız ile okurlarımızın karşısına çıkacağız.

Teknolojioku ile Soru/Cevap başlıyor! (canlı yayın)

Yeni programımızın adı Teknolojioku ile Soru/Cevap. İsminden de anlaşılacağı üzere bu programda okurlarımızdan gelen sorulara yanıt vereceğiz. Yani basit bir şekilde YouTube üzerinden yapacağımız yayına katılarak bizlere soru sorabileceksiniz. Aklınıza takılan ne varsa bizlere soracaksınız ve biz de dilimiz döndüğünce sizlerin sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

Üstelik ilerleyen bölümlerimizde sürpriz hediyelerimiz de olacak. Yayınlarımızı takip eden izleyicilerimize, canlı yayın esnasında yapacağımız çekiliş ile hediyeler dağıtacağız. Bu hediye dağıtımının nasıl olacağını da ilk bölümde sizlerle paylaşacağız.

Yayın Yönetmenimiz Özgür Çetin ve Editörümüz Osman Tufan'ın katılacağı Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızı aşağıdan takip edebilirsiniz. İsterseniz YouTube üzerinden hatırlatıcı oluşturup saat 20:00'da hatırlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Tüm okuyucularımızı bekliyoruz. 

Teknolojioku ile Soru/Cevap programımızın ilk bölümü 22 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00’da sizlerle birlikte olacak. Bizleri takip etmeye devam edin.

Yorumlar
milkman
eda abla da katılacak mı?????
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.