Güncel

Teknolojioku yeni yüzüyle karşınızda!

Sitemizde siz değerli kullanıcılarımızın rahatlığı için bakın hangi değişikliklere gittik!

Teknolojioku yeni yüzüyle karşınızda!

Geçtiğimiz aylarda tasarım çizgisinde köklü değişikliklere gittiğimiz TeknolojiOku, siz değerli kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler üzerine bir takım değişikliklere daha gitti. Geçtiğimiz saatlerde aktif edilen tasarım boyutundaki değişikliklerimizle birlikte sitemizin ana sayfa düzeninde bir çok yenilik sizleri karşılamış oldu.

Öncelikle siz değerli kullanıcılarımızın uzun zamandır yakındığı Üyelik Paneli tamamen değiştirildi. Artık sizlere özel bir panel var. Forum ile entegrasyon halinde çalışan Portalımızda alacağınız yeni üyelikle birlikte hem portalımızda hem de forumumuzda rahatlıkla dolaşabilir, istediğiniz konu altına kullanıcı adınızla yorum bırakabilirsiniz.

1382690026_132103.jpg

Yukarıda görmüş olduğunuz panel ile birlikte bu zamana kadar atmış olduğunuz tüm yorumlara tek bir pencere altından ulaşabileceksiniz. Onun hemen yanında yer alan alan ile birlikte bu zamana kadar atmış olduğunuz yorumların tamamına gelen cevaplara ulaşabiliyorsunuz. (önümüzdeki günlerde aktifleşecek) Diğer tarafta ise kullanıcı adınıza yönelik işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

1382690345_hhhf.jpg

Yine manşet tasarımımızda yaptığımız değişiklik ile birlikte başlığın bulunduğu bölüm şeffaflaştırılıp, hoş bir manşet görünümü gerçekleştirildi. Manşetin sağ kısmında bulunan Manşet Yanı haberlerimizin resimlerini sağ tarafa çektik. Manşet yazılarını ortaladığımız göze hoş gelen dinamik kutular oluşturduk.

1382690644_ggsq.jpg

Bir diğer değişiklik de Manşet kısmının altında yer alan Foto ve Video Galeri bölümünde oldu. Bir adet video ve foto galeri şeklinde oturtulan dizayn, tamamen takipçilerimize yönelik geliştirildi. Yine ana sayfada yapılan son değişikliklerle birlikte forumdan son konular ana sayfayı süsleyen pencereler arasına girdi. 

1382691746_ekran-alintisi.jpg

Siz değerli kullanıcılarımızın yeni arayümüzle ilgili yorumlarını bekliyoruz. Her türlü istek ve şikayetinizi ister yorum kutumuzdan, isterseniz adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.