Güncel

Teknolojiye Yön Veren Girişimler smartcon2016 Start-up Day'de Buluşuyor!

Smartcon2016 İstanbul zirvesinin ikinci günü Büyük Veri, IoT, Yapay Zekâ ve yenilikçi teknoloji odaklı Start-up Day'e ev sahipliği yapacak


Smartcon2016 İstanbul zirvesinin ikinci günü Büyük Veri, IoT, Yapay Zekâ ve yenilikçi teknoloji odaklı Start-up Day'e ev sahipliği yapacak.

smartcon16.jpg
Start-up Day yarışması finalistlerinin de sahne alacağı bu özel günde katılımcıların, Yıkıcı teknoloji ve iş modelleri hakkında daha fazla bilgi edineceği, Yatırımcılık yapan, rehberlik eden, enkübe edip hızlandıran aktörlerle tanışacağı, Girişimcilere verilen destekler hakkında bilgi edineceği, Türkiye'de girişimcilik alanının gelişmesi ve ilerlemesi için atılması gereken adımları tartışacağı, Büyük veri, ileri analitik, yapay zekâ ve IoT gibi yenilikçi teknolojilere odaklanan 16 Start-up'ın sunumlarıyla ilham alacağı, ekonomik rekabeti sürdürebilmek için girişimcilerin neden taklitçi modellerin ötesine geçmesi gerektiğini göreceği kuvvetli içerik smartcon2016 İstanbul Start-up Day kapsamında ele alınacak.

Siz de 30 Nisan 2016 tarihine kadar geçerli Early Bird indirimiyle kayıt olarak smartcon2016 İstanbul Start-up Day'de yerinizi alın!

Zirve hakkında detaylı bilgi için:

Siz de Start-up Day yarışmasına katılın ve bu eşsiz topluluğa kendi hikayesini anlatan 16 girişimden biri olun!

Start-up Day finalisti olan girişimler,
Start-Up Day'e özel, ekosistemin tüm oyuncularının bir arada olacağı zirveye ücretsiz iki adet davetiye kazanacaklar,
smartcon2016 Istanbul | Start-Up Day'de girişimlerini anlatabildikleri stand alanına sahip olacaklar,
Birinci olan finalist, smartcon2016 Dubai zirvesinde girişimini anlatma şansı yakalayacak.
Bilgi ve başvuru için:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.