Güncel

TeknoSA, Görünmez Kahraman Babaları Kutluyor

Teknoloji ne kadar değişirse değişsin, perde arkasındaki kahraman hep aynıdır.

TeknoSA, Görünmez Kahraman Babaları Kutluyor

Teknoloji perakende sektörünün lideri TeknoSA, Babalar Günü için özel bir film hazırladı. Babaların kameranın ardındaki gizli kahramanlar olduklarına dikkat çekilen filmde, aslında hayatın her anında ailesinin yanında olan babalara hakkı teslim edildi.

Filmde, bir ailenin 1990’lı yıllarından başından bu yana kadar uzanan hikâyesi, ailenin babasının çektiği amatör videolar ile anlatılıyor. “Görünmez Kahramanım” filminde baba, son ana dek kamera arkasında kalıyor. Aileyi çekip çeviren, bir arada tutan güç olarak, hiç görünmese bile hep orada olan babaların en büyük yardımcısı ise teknoloji. Filmde her dönemde o dönemin teknolojilerini kullanarak ailenin hayatını kayda alan baba, reklam filminin sonunda herkesi bir araya toplayarak ilk defa kadraja girip selfie çekiyor ve tüm ailenin mutluluğunu ekrana yansıtıyor.

Çocuklarının doğduğu günden itibaren her anlarında perde arkasından onları izleyen babaların korumacı ve şefkatli tavırlarının ön plana çıkarıldığı film, 41?29! tarafından çekildi ve ilk etapta dijitalde, ardından TV’de yayına girecek.

TeknoSA Pazarlama Direktörü Cem Işık filme dair şöyle konuştu: “Babalar Günü, Anneler Günü’ne kıyasla hem aile içinde hem de markaların iletişimi ekseninde biraz daha arka planda kalıyor. Biz görünmez kahramanları, babaları, onların hayatımızdaki yerini kendi penceremizden anlatmak istedik. Babalar doğaları gereği ön planda çok görünmeseler de, perde arkasında hep varlar. Babalar Günü’nde, babalarımıza verdiğimiz değeri ve onların varlıklarını hep hissettiğimizi yansıtmaya çalıştık. Bunun için ailenin 90’lardan bugüne uzanan hayat hikayesini bir video haline getirdik. “Teknoloji ne kadar değişirse değişsin, perde arkasındaki kahraman hep aynıdır.” mesajını veriyoruz. Görünmez kahramanlarımızın, Babalar Günü kutlu olsun.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.