Güncel

TeknoSA'da Tüm Toshiba Notebooklar Şimdi 2 Yıl Yerine 5 Yıl Garantili

TeknoSA, Toshiba ile yaptığı anlaşma kapsamında tüm Toshiba Notebookları 2 yıl yerine 5 yıl garantili satıyor. 31 Temmuz 2014’e kadar sürecek kampanya TeknoSA mağazalarında satılan Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı tüm Toshiba Notebook model


Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, müşteri odaklı hizmet anlayışı kapsamında hayata geçirdiği kampanyalarına devam ediyor. TeknoSA, Toshiba ile yaptığı anlaşma çerçevesinde, Toshiba Notebookları 2 yıl yerine 5 yıl garanti ile satışa sunuyor. Kampanya, TeknoSA satış mağazalarından 1 Temmuz – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında satın alınacak Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı tüm Toshiba Notebook modelleri için geçerli.

1406901992_toshiba2.jpg

Kampanyadan yararlanmak isteyen TeknoSA müşterilerinin, www.toshibatr.com/kampanya adresinde kampanya işleyişi kısmında belirtilen bilgiler ile kayıt başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan TeknoSA, hizmet kalitesini artırarak tüketicilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.