Güncel

Teleperformance Avrupa'da üçüncü kez ‘Yılın Şirketi’ seçildi

Teleperformance, araştırma ve danışmanlık grubu Frost & Sullivan tarafından Avrupa’da Dış Kaynaklı İletişim Merkezi sektöründe ‘Yılın Şirketi’ seçildiğini duyurdu.

Teleperformance Avrupa'da üçüncü kez ‘Yılın Şirketi’ seçildi

Teleperformance, liderlik, yenilikçilik, büyüme ve müşteri memnuniyeti gibi alanlarda mükemmeliyetini kanıtlayan ödülü, bu yıl üçüncü kez almaya hak kazandı.

Frost & Sullivan’ın global analist ve danışman ekipleri, ‘Yılın Şirketi’ni belirlemek için, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları karşılayabilecek yetkinlikte olan şirketleri bağımsız bakış açısıyla değerlendirdi. Bu değerlendirme sonucunda, Teleperformance’ın yenilikçiliğe olan bağlılığını pekiştirirken, müşteri değeri ve deneyimini en üst düzeye çıkaracak olan en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunabilme becerisi ödüle layık görüldü.

Teleperformance Avrupa'da üçüncü kez ‘Yılın Şirketi’ seçildi

Frost & Sullivan Dijital Dönüşüm Uygulama Analisti Stephen Loynd, “Teleperformance, müşterilere hizmet etme, dijitalleşme süreçlerine beceri ve tutkuyla yanıt verebilme konusunda usta olduğunu bir kez daha kanıtladı. Şirketin Çok Dilli Avrupa Merkezlerinden oluşan ağı, müşterilerin tüm Avrupa pazarlarını bir dizi stratejik ve ileri düzey merkezden yönetebilmelerini sağlıyor. Bu sayede, tüm Avrupa kıtasında hem mevcut hem de gelişmekte olan kanallarda müşteri memnuniyetini daha iyi anlayarak şirketlerin marka oluşturmasına yardımcı oluyor” dedi.

Teleperformance Group Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika (CEMEA) Başkanı Yannis Tourcomanis, “Avrupa’nın genelini kapsayan bu ödül, müşterilerimize sınıfında en iyi hizmeti sunma taahhüdümüzü onaylayarak, mükemmellik ve yenilik tutkumuzun altını çiziyor. ‘İleri Teknoloji-Yüksek İnsan Dokunuşu’ stratejimiz, yapay zeka özellikli backoffice süreçleri, akıllı otomasyon veya dijital konuşma araçlarını içeren yenilikçi yeteneklere yönelik yatırımlarımıza yön verirken; çalışanlarımızın öğrenmesi, gelişmesi ve potansiyellerini kullanmaları için doğru ortamı yaratıyor. Nihayetinde hedefimiz, müşterilerimize değişen bir ortamda daha kolay, daha basit, daha hızlı, daha güvenli ve daha uygun maliyetli hizmetler sunmaktır” diye konuştu.

Tülay Doğrular: “Türkiye ekibi olarak bu başarının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz”

Teleperformance Türkiye CEO’su Tülay Doğrular da CEMEA Bölgesinde yer alan Teleperformance Türkiye’nin, bu başarıda önemli katkısının bulunduğunu vurgulayarak, “Türkiye ekibi olarak bu başarının bir parçası olmaktan gururluyuz. Türkiye’de çok kültürlü, gelişmiş becerilere sahip, 3.500 kişiyle sektördeki en büyük etkileşim uzmanı kadrosuna sahip bulunuyoruz. Hem teknoloji altyapısına hem de insan kaynağına yatırımı sürdürerek, bölgesel mükemmeliyet merkezi olarak konumumuzu güçlendiriyoruz” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.