Televizyon almak isteyenlere 11 özel seçenek - Page 1

Samsung 85S9
Samsung'un yeni televizyon serisi S9'un tasarımı geleneksel bir televizyondan çok bir kara tahtaya benziyor. 85 ve 110 inç seçenekleri bulunan devasa televizyon, Ultra HD yani Full HD'nin tam dört katı çözünürlüğe sahip.

Televizyon almak isteyenlere 11 özel seçenek - Page 2

Sony W905 Serisi
Sony'nin yeni W905 serisi televizyonları, dar çerçeveleri ve şık sehpalarıyla dikkat çekiyor. Sony bu modellerde, ilk kez kullanılan bir teknolojiye de yer vermiş. Televizyondaki aydınlatmanın temelinde yer alan LED'ler doğal olarak az bir miktarda mavi renk veriyorlar. Sony'nin geliştirdiği Triluminous teknolojisi kırmızılar ve yeşilleri güçlendirerek bu sorunu çözüyor.

Televizyon almak isteyenlere 11 özel seçenek - Page 3

Bang & Olufsen BeoVision 11
Televizyon mu, sanat eseri mi? BeoVision 11'i görünce insanın aklına ister istemez bu soru geliyor. 200Hz tazeleme hızında bir LED ekrana sahip olan televizyon, Bang & Olufsen'in akıllı TV platformunu kullanıyor. Android ve iOS cihazlar için bir uygulama da bulunuyor.

Televizyon almak isteyenlere 11 özel seçenek - Page 4

Samsung F8500
Samsung'un yeni LED televizyonunun kasası, her açıdan çok iyi görünüyor. Kasanın arka kısmı hiçbir bağlantının görünmeyeceği şekilde tasarlanmış. Akıllı televizyon uygulamalarının çok hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayan dört çekirdekli işlemciye sahip televizyonda, daha iyi karşıtlık oranı sunan Micro Dimming Ultimate teknolojisi de bulunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.