Televizyonlara doping: Smart TV Box - Page 1

Televizyon dünyasının bu başdöndürücü hızını merakla takip eden ancak eski televizyonlarından da vazgeçmek istemeyenlerin imdadına ise Smart TV Box 'lar yetişiyor.

Televizyonlara doping: Smart TV Box - Page 2

Smart Tv Box Nedir?

Android TV Box olarak da adlandırılan Smart TV Box, sahip olduğunuz eski televizyonunuzda, piyasadaki yeni nesil televizyonların sahip olduğu birçok özelliği kullanabilmenize olanak sağlayan bir cihazdır. Farklı özelliklere sahip Smart Tv Box 'ların tamamına yakını Akıllı telefonlardan alışık olduğumuz Android işletim sistemi ile birlikte geliyor.

Televizyonlara doping: Smart TV Box - Page 3

Smart TV Box ile Smart TV özelliğine sahip bir televizyonun özelliklerinden fazlasını yapabilirsiniz. Wireless ve Ethernet bağlantı özelliği ile birlikte gelen cihaz üzerinden Smart Tv programlarını çalıştırabilisiniz, Flash videoları oynatabilen bu akıllı kutular, HTML 5 de dahil olmak üzere hemen her internet sayfasını kolayca çalıştırıyor.

Televizyonlara doping: Smart TV Box - Page 4

Ayrıca USB klavye ve mouse takarak bilgisayar gibi kullanılabiliyor. Ayrıca cihazlarda Android sistemi tarafından desteklenen 60 dan fazla dil desteği bulunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.