Güncel

Temel Kotil, Türk Zuckerberg le birlikte Gençler Uçuyor'da

Gençler Uçuyor Talkshow'da bu hafta Temel Kotil ve Yerli Zuckerberg var.


TRT Okul ekranlarında Cumartesi akşamları 22.20'de ekrana gelen Türk televizyonlarının eğitim odaklı ilk talkshow'u Gençler Uçuyor Talkshow bu hafta iki ilginç konuğu ve sürprizleriyle ekrana geliyor. Gençlere yönelik rol model isimleri, Anadolu'dan çıkan başarı hikayelerini, Türkiye'nin ezberbozanlarını her hafta stüdyoda ağırlayan Gençler Uçuyor'un sunuculuğunu Gençlerin Ömer Abisi Ömer Ekinci üstleniyor.

 1418461312_1058870310204563535397151904391452n.jpg

Bu hafta Gençler Uçuyor'da THY Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil ve yerli Zuckerberg olarak bilinen 17 yaşındaki dahi genç Kaan Göksal konuk oluyor. Rize'nin Gündoğdu ilçesinin Araklı köyünde doğan Temel, THY Genel Müdürlüğüne ve Avrupa Havayolları Birliği Başkanlığına nasıl yükseldi? Yaşadığı zorlukları nasıl aştı, nelerle mücadele etti? Tüm bu soruların cevaplarını canlı yayında anlatacak olan Temel Kotil'e Ömer Ekinci'nin hazırladığı sürprizler de canlı yayında izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

 1418461323_kaan-goksal2.jpg

Yerli Zuckerberg olarak anılan Kaan Göksal da gecenin renkli ikinci konuğu olarak Gençler Uçuyor'da olacak. 17 yaşındaki Göksal, Robert College'de lisede okurken kendi şirketini kurdu, Sanayi Bakanlığı'ndan 100 bin TL destek alan Göksal, kendi quadcopter (helikopter)'ini üretip, kendi 3 Boyutlu yazıcısını geliştirerek şimdiden yaşının çok ilerisinde başarılara imza attı. Kaan Göksal mucitlik yönünü, ailesinin kendisini nasıl yetiştirdiğini, geleceğe yönelik hayallerini anlatacak.

Skeçler, canlı yayın sürprizleri, sürpriz telefon bağlantıları ile gençlere keyifli anlar yaşatmayı amaçlayan Gençler Uçuyor, gençlerin Cumartesi akşamı keyfi olmaya devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.