Güncel

Terra (LUNA) kurtarılabilir mi? İşte kurucunun diriliş planı!

Terra (LUNA) kurtarılabilir mi? İşte Terra (LUNA) kurucusu Kwon'un, ağı yeniden canlandırmak için ikinci planı!

Terra (LUNA) kurtarılabilir mi? İşte kurucunun diriliş planı!

Terraform Labs'ın kurucu ortağı Do Kwon, bocalayan Terra ( LUNA ) blok zincirini yeniden canlandırmak için başka bir plan önerdi. Bu sefer plan, TerraUSD stabilcoini terk etmeyi ve projeyi yepyeni bir ağ olarak yeniden inşa etmeyi içeriyor.

Terra (LUNA) kurtarılabilir mi? İşte kurucunun diriliş planı!

Terra ( LUNA ) blok zinciri kurucusu Kwon, 16 Mayıs'ta bir araştırma forumu gönderisinde dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Uygulama geliştiricileri, ağda işlem sipariş etmek için bilgisayarlarını kullanan kişiler ve hala TerraUSD sahibi olanlar gibi, önceki Terra destekçilerine yeni Terra jetonları gönderileceğini belirtti.

Bu, Kwon'un ağı yeniden canlandırmak için ikinci planı. TerraUSD battığında para kaybedenler ikilemden bir çıkış yolu arıyorlar. Bu alanda yıllardır çalışan uzmanlar ise iyimser değil. Eski bir Terra yatırımcısı olan Binance CEO'su Zhao Changpeng, Kwon'un önerdiği blok zincirinin çoğaltılmasını sağlayan bir tweet'te “değer yaratmayın” dedi.

LUNA kripto rezervlerini harcıyor

Luna, Foundation Guard'ın Pazartesi günü doğrulanmamış Twitter hesabından paylaşılan bilgilere göre, LFG, TerraUSD sabitini dolara sabitlemek amacıyla 7 Mayıs'tan bu yana yaklaşık 2,9 milyar dolarlık kripto rezervi harcadı. Verilere göre, şirket 8-10 Mayıs arasında UST için, yaklaşık 3.2 milyar dolar değerindeki 80.082 Bitcoin rezervini sattı.

Yorumlar
Ahmet
Lunanın işi biti artık miletin parasıda giti
Cevapla
murat
luna öldü artık güvenini kaybetti
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.