The Walking Dead'e reyting şoku!

The Walking Dead’in reytingleri düşmeye devam ediyor. İşte detaylar!

The Walking Dead'e reyting şoku!

AMC’nin imzasıyla ekrana taşınan The Walking Dead yayınlanan son bölümünde, tarihinin en düşük reytingleriyle karşılaştı.

Son dönemde izlenme istatistikleriyle hayal kırıklığı yaratan “The Walking Dead”, geçtiğimiz günlerde yeni bir kötü sürprizle daha karşılaştı. Dizinin “Omega” adlı bölümü, 4.54 milyon kişi tarafından izlenerek “The Walking Dead” evreninin en düşük reytingli bölümü olarak dizi tarihine geçti.

The Walking Dead'e reyting şoku!

"Omega" ile birlikte, reytingler geçtiğimiz hafta yayınlanan sezon ortası prömiyerine göre yüzde 12 düşmüş oldu.

The Walking Dead'e reyting şoku! - Resim : 1

The Walking Dead'in yapımcıları bir süredir reytinglerdeki düşüşü önlemek için hikayede çeşitli radikal değişikliklere imza atıyorlar. Bu çabalar arasında bu sezon hikayeye Whisperers’ın dahil olması ve ölü bir karakterin geri dönmesi de vardı. Bu düşüşe, reytingleri artırmak için her türlü yolu deneyen yapımcıların ve kanal yetkililerinin nasıl bir karşılık vereceği şimdilik merak konusu.

“The Walking Dead” 9. sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizide başrolleri Norman Reedus, Ross Marquand, Tom Payne, Avi Nash, Nadia Hilker, Xander Berkeley, Khary Payton, Jeffrey Dean Morgan, Samantha Morton ve Ryan Hurstpaylaşırken showrunner koltuğu bu sezon Angela Kang'e emanet edilmişti.