Güncel

The Walking Dead'in 4. Sezon ilk fragmanı geldi!

Milyonların beklediği o dizinin 4. sezonuna dair ilk fragman geldi!

The Walking Dead'in 4. Sezon ilk fragmanı geldi!

Tüm dünyanın severek izlediği, biraz kanlı, biraz ürkütücü, bazen gerilim, bazen komedi bazense dram ağırlıklı zombi dizisi The Walking Dead'in dördüncü sezonunun ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı nihayet belli oldu. Dizi 9 Şubat tarihinde dokuzuncu bölümü ile 4. sezona kaldığı yerden devam etme kararı aldı.

The Walking Dead'in hikayesine kısaca değinecek olursak;

Yürüyen Ölüler bir çatışmada yaralandıktan sonra kendine gelen ve dünyayı yaşayan ölülerin ele geçirdiğini gören bir kasaba şerifinin hikayesini anlatıyor. Ailesini bulmak için büyük şehire gidiyor fakat burada durumun kendi kasabasınınkinden de kötü. Yine de ailesini ve hayatta kalan birkaç kişiyi daha bulmayı başarıyor.Yürüyen Ölüler başkahramanının tüm zayıflıklarını ve insani yönleri göstermeye çalışan, yan karakterlerinin hikayelerine de olabildiğince eğilen, iyi yazılmış, dramatik derinliğe sahip sıkı bir film tadında.

1391001438_thewalkingdeads2ep01z04.jpgcmyk.jpg

AMC tarafından bütün hakları korunan ve yayınlanan dizinin 4. sezonuna dair ilk fragman da gece geç saatlerde yayına alındı."No Afraid" adlı fragmanda gelecek bölümde neler olacağına dair kısa görüntüler karşılıyor zombi severleri. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri The Walking Dead, yani yürüyen ölülerin 4. sezon ilk fragmanı ile baş başa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.