THY reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere!

Türk Hava Yolları yine büyük oynuyor. Dünyanın en popüler hava yolu şirketlerinden olan THY, reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere.

THY reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere!

Dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları, global bir çıkış yapmak ve marka bilinirliğini artırmak için ünlü Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, yaptığı açıklamada, şirketin Avustralya'ya düzenleyeceği seferlerin tanıtımında Margot Robbie'nin yeni reklam yüzü olması için görüşmelere başladıklarını belirtti.

15-25 Mart 2024 tarihleri arasında planlanan Avustralya uçuşlarının öncesinde Margot Robbie'yi Türkiye'ye getirerek, ünlü oyuncuyu tarihi ve kültürel mekanlarda ağırlamayı planladıklarını ifade eden Bolat, özellikle Göbeklitepe gibi önemli turistik bölgeleri ziyaret etmeyi planladıklarını söyledi. Bu stratejiyle THY, sadece bir hava yolculuğu değil aynı zamanda unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

THY reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere!

Başkan Bolat, Avustralya uçuşlarının aktarmalı olacağını ve rotanın Türkiye'den başlayarak 10 saatlik bir uçuşla Singapur'a, ardından 7 saatlik bir uçuşla Avustralya'ya devam edeceğini açıkladı. Bu yeni rota ile THY, Asya-Pasifik bölgesindeki varlığını güçlendirmeyi ve küresel pazarda rekabet avantajı elde etmeyi amaçlıyor.

Margot Robbie'nin THY için reklam yüzü olmasıyla birlikte, şirket uluslararası arenada daha fazla tanınırlık elde etmeyi ve yolcu potansiyelini artırmayı hedefliyor. Türk Hava Yolları'nın bu önemli adımı, havacılık sektöründe büyüme ve gelişme arayışında atılmış önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.