Güncel

Ticket Türkiye mobil uygulamasıyla hızlı ve avantajlı çözümler cebinizde!

Ticket Türkiye adıyla sunulan, iPhone ve Android tabanlı mobil uygulama ile çalışanlar artık Ticket’ın mobilize ettiği avantajlarını ceplerinde ve tabletlerinde kullanabiliyor.

Ticket Türkiye mobil uygulamasıyla hızlı ve avantajlı çözümler cebinizde!

Ticket Türkiye mobil uygulaması kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar Ticket Restaurant kartlarını kullanabilecekleri restoran, kafe ve harcama noktalarına hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Üstelik kullanıcılar bu noktaları konumlarına, mutfak tipine ya da ismine göre de filtreleyebiliyor. Seçilen noktaya ulaşım için en kısa mesafeyi, harita yardımı ile ekrana getiren uygulama ile kullanıcılar ayrıca Ticket restoranlarına puan verebiliyor ve restoranın diğer kullanıcılar tarafından verilen ortalama puanını da görebiliyor. Ticket Restaurant kartındaki bakiye bilgisinin kontrol edilmesi ve en son yapılan harcamaların detaylı bilgisinin kolayca incelenebilmesini sağlayan uygulama, hediye kuponların kullanım noktaları konusunda da rehberlik ediyor.

1426515132_appbanner.jpg

Edenred’in en yeni çözümü olan Ticket Bussiness Fuel (akaryakıt) kartı kullanıcıları uygulama aracılığıyla son harcamalarını gözlemleyebilecekleri gibi en yakın benzin istasyonunu da harita yardımıyla bulabilecekler.

Ticket Compliments hediye kuponu kullanıcıları ise uygulama aracılığıyla kendilerine en yakın harcama noktalarını bulabilecekler.

Ayrıca kullanıcıların tamamı seçkin markaların sadece Ticket kullanıcıları için sunduğu Red Club kampanyalarını görüntüleyebilecek, yorum, istek ve önerilerini hızlı bir şekilde Ticket’a iletebilecekler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.