Güncel

TikTok fenomeninin OnlyFans üzerinden kazandığı para ortalığı karıştırdı

TikTok fenomeni Corinna Kopf'un OnlyFans paylaşımları kısa sürede gündem oldu. Genç kadın OnlyFans üzerinden kazandığı para ile dudak uçuklattı.

TikTok fenomeninin OnlyFans üzerinden kazandığı para ortalığı karıştırdı

TikTok fenomeni Corinna Kopf OnlyFans platformundan kazandığı paranın miktarını paylaşınca sosyal medya karıştı. TikTok fenomeni sadece 9 ayda OnlyFans'tan tam tamına 10 milyon dolardan fazla kazanç elde etmiş.

OnlyFans genelde yetişkinlere yönelik olan cinsel temalı içeriklerin paylaşıldığı ve ülkemizde de gittikçe popüler hale gelen bir platform. Ara ara OnlyFans yıldızlarının ne kadar para kazandığı sosyal medyada olay oluyor.

TikTok fenomeninin OnlyFans üzerinden kazandığı para ortalığı karıştırdı

TikTok fenomeninin OnlyFans üzerinden kazandığı para ortalığı karıştırdı - Resim : 1

Geçtiğimiz günlerde de bir Türk OnlyFans yıldızının kazandığı paranın miktarı ortalığı karıştırmıştı. Ayda 160 bin TL civarında para kazanan Türk OnlyFans kullanıcısı da kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu. Benzer şekilde TikTok yıldızı Corinna Kopf da OnlyFans üzerinden sadece 9 ayda kazandığı parayı duyurdu. Paranın miktarı ise görenleri şok etti.

Söz konusu kadın sadece 9 ayda 10 milyon dolardan fazla kazanmış. Bazıları bu kazancı mantıklı bulurken bazıları sosyal medyanın geldiği nokta konusunda bazı endişelere sahip. Bazı kullanıcılar  bu konuyla ilgili olarak "Arz talep ilişkisi. iyidir, kötüdür buna ben karar verecek değilim. haksız kazanç desem neye göre haksız kazanç diyecekler çıkabilir haklılar da" yorumlarında bulundu. Siz OnlyFans üzerinden kazanılan bu para miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu şekilde para kazanmak mantıklı mı yoksa değmez mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.