Güncel

Tivibu'da Nisan ayında en çok izlenen 10 film belli oldu!

TTNET'in en yeni TV platformunda geçtiğimiz ay en çok izlenen filmler belli oldu!

Tivibu'da Nisan ayında en çok izlenen 10 film belli oldu!

Tüm Türkiye'de büyük bir kitle tarafından kullanılan Tivibu'da geçtiğimiz Nisan ayında en çok izlenen 10 film belli oldu. Nisan ayı en çok izlenen filmleri arasında aksiyon macera ve yine her zamanki gibi animasyon filmleri yer alıyor.

TTNET'in kullanıcılara sunduğu en yeni TV platformu Tivibu ile Nisan ayında en çok izlenen 10 filmin ilk 3 sıralamasına baktığımızda:

1. sırada animasyon türünün en iyi örneklerinden olan ve komedinin eşlik ettiği Kung Fu Panda 2 yer alıyor. Bu eşsiz yapım izlenme sayısı itibariyle Nisan ayının en çok izlenen filmi olmayı başardı.

2. sırada karşımıza çıkan filmimizin adı ise Kule Soygunu. Filmdeki başrollerden biraz bahsedecek olursak ikisi de dünyaca ünlü komedi oyuncuları olan Ben Stiller ve Eddie Murphy yer alıyor.

1336566324_sdf.jpg

3. Sırada ise X-Men filmi ile ününe ün, şöhretine şöhret katan  Hugh Jackman’ın yer aldığı yine aksiyon/macera filmi olan Çelik Yumruklar filmi yer alıyor.

İşte Nisan ayında Tivibu'da en çok izlenen 10 filmin listesi:

1336565930_tivibu.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.