Güncel

Toshiba ses performansını Skullcandy ile arttıracak

Skullcandy ve Toshiba tüketici Notebook’larına üstün performans ve ses özellikleri katmak üzere işbirliği yapıyor.

Toshiba ses performansını Skullcandy  ile arttıracak

Skullcandy, Inc. (NASDAQ: SKUL) ve Toshiba Corporation bugün stratejik bir işbirliği içine girdiklerini duyurdu. Anlaşma şartları kapsamında, Toshiba tüketici notebook’larının için de ki ses sistemlerin de tüm dünyada Skullcandy markasını yetkili kılacak, Skullcandy ise Toshiba ürünlerinin işitsel deneyimini daha da ileri taşımak üzere profesyonel hizmetler sağlayacak.

Skullcandy global iş geliştirmeden sorumlu Başkan Yardımcısı Brent Wilkins yaptığı açıklamada; “Toshiba ile işbirliği içine girerek Skullcandy’nin lider ses özelliklerinin daha geniş bir erişme kavuşmasından dolayı heyecan duyuyoruz. Toshiba dünyada güçlü tüketici kitlesiyle kişisel elektronik alanında lider olarak tanınıyor. Bu işbirliği, İleri Konsept ve Mühendislik ekibimiz tarafından Park City’de kendi bünyemizde geliştirdiğimiz baslarda geniş yelpaze, doğal sesler ve yüksek hassasiyette tizlerde olağanüstü ses kalitesi sağlayan Supreme Sound ses ile Toshiba tüketicilerinin ses deneyimlerini daha ileriye taşıyacakları anlamına geliyor.” dedi.

1389337320_p50t3.jpg

Toshiba Amerika Bilgi Sistemleri Dijital Ürünler Birimi pazarlama ve mühendislikten sorumlu Başkan YardımcısıCarl Pinto ise; “Tüketici deneyimini her zaman daha ileri taşımak için çalışan bir marka olarak, Skullcandy’e ait Supreme Sound ses performansı tüketicilerimize sunduğumuz üstün ses kalitesini daha da güçlendirerek pazarda rekabet avantajı sağlayacak. Skullcandy genç kültüre yakın konumlandırmasıyla bilinen lider performans ve yaşam tarzı markası, bu nedenle kişisel bilgisayardaki sağlam portfolyomuzda onlarla işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.