Bataryadan güç alan bisiklet, motosiklet, otomatik yönlendirilmiş araçlar, elektrikli forklift ve iş makineleri gibi zaten şarj edilebilir piller kullanan aygıtların ötesinde SCiB™ bataryası, aynı zamanda acil güç kaynakları, rüzgar değirmenlerinin ürettiği enerjinin saklanması veelektrikli güç kaynakları gibi aygıtlarda da kullanılabilecek.

SCiB™’nin Başlıca Özellikleri
Mükemmel güvenlik
SCiB™ , yüksek seviyede termal dayanıklılık sağlıyor vei kısa devre ve termal kaçaklara dayanacak yapıya sahip. Kırılma veya tutuşma ihtimali çok zayıf.

Uzun ömürlü
3000 kez hızlı şarj ve deşarj işleminden sonra bile kapasite kaybı yüzde 10’un altında. SCiB™’nin dayanım ömrü çok yüksek ve şarj-deşarj ömrü 5000 kerenin dahi üzerinde. Bunun anlamı SCiB™, her gün bir kez şarj-deşarj olduğunda 10 yıldan daha uzun bir süre kullanılabiliyor.
Hızlı şarj edilebiliyor
SCiB™ hücresi ve SCiB™ Standart Modülü sadece 5 dakika içerisinde yüzde 90 oranında doldurulabiliyor.
Yüksek güç (uygulanabilir kapasite)
SCiB™, çift katmanlı elektrik kapasitörüne eş bir giriş-çıkış performansına sahip. Bu özelliğiyle yüksek güce gereksinim duyan aygıtlar için son derece uygun.

Isı
SCiB™, -30 derecenin dahi altındaki ısılarda dengeli boşalma özelliğiyle en sıra dışı ısı ortamlarında dahi başarıyla çalışıyor. Oldukça soğuk iklimli ortamları da kapsayan geniş bir kullanım alanı sunuyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.