Televizyonun haricinde bir de akıllı saat var. 1.7’’ renkli OLED ekranlı ve akıllı telefon özellikli yeni saati ile e-mailleriniz, çağrılarınız ve mesajlarınızı yönetebilir, aynı zamanda nabzınızı ölçüp kayıtaltına alabilir veya sağlık verilerinizi kaydedebilirsiniz. Üstelik güvenlikiçin üzerinde parmak izi okuyucusu da mevcut.

Led TV'leri unutmak olmaz tabii ki. Toshiba, L2300, L7300,L4300 serilerini de fuarda görücüye çıkardı. Yeni serilerdeki Cloud TV, içeriğe daha kolay erişim, mobil aygıt interaktivitesi ve akıllı fonksiyonların server tabanlı yükseltilebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca Toshiba yeni ev bulutsistemi ( Cloud home ) ile evdeki cihazları tv, bilgisayar ve hatta buzdolabındaki ekrandan yönetebilirsiniz.

Toshiba’nın Hybrid Ultrabook + Tablet modeli U920t beraberinde dünyanın ilk 1 TB Hybrid HDD'li ürünü 3D özellikli QosmioX870 sergilenirken, Server erişimli Cloud TV, Wi-Fi/Miracast özellikleri, 3D ve4K yükseltme özellikli yeni Blu-ray DVD'ler diğer ilgi çeken ürünleri arasında yer aldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.