Toyota büyük kıyak geçti! Bedava otomobil dağıttılar! - Page 1

New Jersey'den Wayne Maver Jr. adlı rastgele 20 yaşındaki bir kişi, 2019 Toyota Camry sertifikalı bir aracı satın almak için içeri girdiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı.


Siyah Camry (Resimdeki araç) hakkında özellikle özel bir şey olmamasına rağmen, bu satış Japon otomobil üreticisinin Kuzey Amerika bölümü için yedi milyonuncu Toyota Sertifikalı Kullanılmış Araç (TCUV) oldu.

Toyota büyük kıyak geçti! Bedava otomobil dağıttılar! - Page 2

Toyota, olayı kutlamak için Maver Jr.'a tüm satın alma fiyatı için 29.480 $ tutarında bir çek yazdı. Ama hepsi bununla sınırlı değildi. Japon otomobil üreticisi, kendi adına Amerikan Mesane Kanseri Derneği'ne 5.000 dolar bağışta bulundu.

Toyota büyük kıyak geçti! Bedava otomobil dağıttılar! - Page 3

Ayrıca CarFax'tan 1.000 dolarlık bir gaz kartı ve dört yıllık/55.000 millik bir bakım planı verildi. Toyota'nın TCUV adı altında satılan araçlar tipik olarak 12 aylık/12.000 mil sınırlı kapsamlı garanti, yedi yıllık/100.000 mil sınırlı güç aktarma sistemi garantisi ve yedi yıllık/100.000 mil Yol Yardımı kapsamı içerir.

Toyota büyük kıyak geçti! Bedava otomobil dağıttılar! - Page 4

Maver, "Böyle bir şey beklemiyordum" dedi. "Bu Camry'yi güvenilirliğinden dolayı satın aldım ve uzun süre dayanacağını biliyordum. Şimdi araba ödemem olmadığını bilmek inanılmaz, özellikle de kariyerime yeni başladığım için." dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.