TRON piyasa değeri ile yeni bir başarıya imza attı!

TRON, stablecoin piyasa değeri ile ikinci en büyük halka açık zincir oldu!

TRON piyasa değeri ile yeni bir başarıya imza attı!

Kripto para sektörü nihayet 1 trilyon dolarlık piyasa kapitalizasyonunu geri kazandıktan sonra, projelerinin çoğu, TRON Protokolü ( TRX ) de dahil olmak üzere genelinde iyileştirmeler kaydediyor.

TRON piyasa değeri ile yeni bir başarıya imza attı!

TRONSCAN'ın 1 Ağustos'ta yayınladığı verilere göre, TRON'un toplam transfer değeri son zamanlarda 5 trilyon doları aştı, 105 milyon yeni hesap ekledi ve blok zincirinde 3,6 milyardan fazla işlem kaydetti.

Bunun da ötesinde, kilitli toplam değeri (TVL) 11 milyar doları aştı. TRON ağ gezgini tarafından atılan bir tweete göre, bu göstergeler onu “stabilcoin piyasa değerine göre 2. en büyük halka açık zincir ve TVL tarafından en büyük 3. halka açık zincir” yapıyor.

TRON piyasa değeri ile yeni bir başarıya imza attı! - Resim : 1

TRON ekosistemi son verileri. Kaynak: TRONSCAN

TRON ekosisteminin genişletilmesi

Finans analizleri ile bilinen Finbold, Haziran ayı başlarında TRON'un merkezi olmayan finanstaki ( DeFi ) TVL'sinin Mayıs ayında aylık bazda (MoM) %47 artan TRON'un hızlı ilerlemesini bildirdi ve bu, onu aşağıdaki düşüş piyasası hissiyatında olumlu sonuçlar bildiren tek blok zinciri haline getirdi.

Karşılaştırıldığında, en büyük DeFi ekosistemi olan Ethereum'un ( ETH ) TVL'si aynı anda %35 oranında azaldı. Binance Coin ( BNB ), Polygon ( MATIC ) ve Solana ( SOL ) da %27 ile %38 arasında değişen kayıplar kaydettiğini söyleyebiliriz.

TRX fiyat analizi

Bu yazımızı hazırladığımız zamanında, TRON'un yerel kripto para birimi TRX'in fiyatı, gün içinde %0.03'lük bir artış ve önceki yedi gün boyunca %6.06'lık bir artış olan 0.06865 $ seviyesindeydi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.