Güncel

TTNET ve Netsis'ten bulut bilişim kampanyası!

TTNET'li KOBİ'ler ayda 4,72 TL'ye bulut bilişimle tanışacak

TTNET ve Netsis'ten bulut bilişim kampanyası!

TTNET'li KOBİ'ler ayda 4,72 TL'ye bulut bilişimle tanışacak. Kampanya kapsamında Netsis'in stok takibinden cari hesap yönetimine, finanstan müşteri ilişkilerine uzanan çözümü ile KOBİ'ler günlük işlerini otomotize edebilecek; hiçbir kurulum maliyeti olmaksızın, uygun koşullarda bulut bilişim altyapısına geçebilecekler.  Sonrasında ise İnternet'e bağlandıkları her yerden iş verilerine erişebilecek, zamandan ve mekandan bağımsız çalışabilecekler.  


TTNET'in e-ticaretten dijital ödeme sistemlerine, dijital reklamcılıktan müşteri ilişkilerine uzanan bir yelpazede yenilikler sunduğu 360 vizyonu ile Netsis'in KOBİ'lerin rekabetçi gücünü artıracak çözümler sunma misyonu birleşti, ortaya çok özel bir kampanya çıktı. Buna göre, TTNET'li KOBİ'ler normalde aylık kullanım bedeli 47,2 TL olan bulut bilişim alanında öncü Netsis çözümlerini bu kampanya ile bir yıl boyunca ayda sadece 4,72 TL'ye kullanabilecek. 

1388406420_ttnet-kobi-leri-bulut-bilisimle-tanistiriyor-54573309179o.jpg

Kampanya kapsamında ayrıca Netsis Entegre II ve III kullanıcılarına, müşteri ilişkileri yönetimi çözümü olan WebCRM'i  bir yıl boyunca ücretsiz kullanma olanağı sunuluyor. Kampanyadan yararlanan herkes, WebCRM'i tek kullanıcı için bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek. TTNET müşterileri, bulut çözümlerinin aylık kullanım ücretlerini TTNET faturalarına yansıtarak kolayca ödeyebiliyecek. Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET'in Türkiye'nin dört bir yanındaki satış noktalarına başvurabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.