Tüm konuşmalarını diktirip üzerine giydi! - Page 1

Astarı bir kağıt gibi kullanan grafik tasarımcı sanki bir A4 kağıt üzerinde çalışıyor gibi düzgün bir biçimde baskı yapmayı başarmış.

Tüm konuşmalarını diktirip üzerine giydi! - Page 2

Nick Reeve yapmış olduğu bu tasarımı sadece üzerine giydiği ceketin astarında kullanmakla kalmamış ceketin cebine koyduğu mendile kadar konuşmalarını yazmış.

Tüm konuşmalarını diktirip üzerine giydi! - Page 3

İpek kumaş hassas yapısı nedeni ile dijital baskı için uygun olmadığından ötürü Nick Reeve kumaşa basmak üzere kendi font setini hazırlamış. Grafik bilgisini kendi font setinde kullanan romantik eş, bu font setini hazırlamak için haftalarca uğraş vermiş.

Tüm konuşmalarını diktirip üzerine giydi! - Page 4

Grafik tasarımcı Nick Reeve tasarım dünyasını şaşırtacak bir hareket yaparak eşi ile tanıştığı sosyal paylaşım sitesi üzerindeki 1 haftalık konuşmalarını ceketinin üzerine yazdı. Düğününde üzerine giydiği ceketin astarı tamamen, evlenmeden önce karısıyla yaptığı yazışmalardan oluşan Nick Reeve bu tasarım için 12 hafta boyunca bir hayli ter dökmüş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.