Güncel

Tüm zamanların en kötü 10 Selfie'si

En kötü 10 selfie çekim!

Tüm zamanların en kötü 10 Selfie'si

Dürüst olmak gerekirse herkes iyi bir selfie fotoğrafı almaktan hoşlanıyor. Ancak iyi bir selfie kullanıcının yüz ifadesinde ve bulunduğu ortamda saklıdır. Büyük ihtimalle selfie çekimin ne olduğunu bilmeyeniz yoktur ancak yine de kısa bir bilgi verelim.

Mobil ve internet kullanıcılarını son zamanlarda Selfie merakı sardı. İlk olarak Oscar ödül töreninde gündeme gelen Selfie, İngiltere'nin saygın üniversitelerinden Oxford tarafından 2013 yılının kelimesi seçilmişti. Selfie çekim günümüzde çılgınlığa dönüşmüş durumda ve hemen her gün yüzlerce insan selfie fotoğraflarını çekerek sosyal ağlarda paylaşıyor. Selfie çekim özellikle akıllı telefonların ön kısmında olan kameralar ile bir kişinin kendini faklı yüz ifadesi ile veya grup halinde yapılmış çekimlerle oluyor.

1399636230_abc-just-ordered-a-new-show-called-selfie.jpg

Ancak bu selfie gün geçtikçe tehlikeli bir hal almaya başladı. Selfie çekim yaparım derken insanların izinsiz görüntüsünü almak, hele Türkiye gibi bir yerde kan dökülmesine bile neden olabilir. Bugün okuduğum bir haber de bunun kanıtı diyebiliriz. Ankara da belediye otobüsünde selfie çekim yapmak için kendiyle beraber yanında oturan kadını izin almadan çekmeye çalışan adam, hemen ayakta duran kadının kocasının fark etmeyince olanlar oldu. Kadının kocası bu durumu fark etti ve başka bir yolcunun bastonunu eline alarak adama saldırdı. Aman siz siz olun insanlardan izinsiz görüntü almayın.

Özellikle sosyal medyalara baktığınızda birçok selfie çekim görürsünüz. Sizlere bu haberimizde en başarısız selfie çekimlerinin bir listesini sunacağız. Neler yok ki? Yangın önünde millet can pazarı yaşarken çekimden tutun, bir kadın doğum sancısı çekerken olana kadar.

Sonraki sayfalarda 10 adet kötü selfie çekimleri inceleyebilirsiniz.

Polis bir insanı kenara çektiği zaman endişeli olması gerekir ancak bunlar selfie çekiyor.
1399641955_if-the-cops-pull-you-over-the-last-thing-you-should-be-worried-about-is-taking-a-selfie.jpg


Hamile öğretmen sancı çekerken diğer kişi selfie çekiyor.

1399642099_few-things-are-more-self-absorbed-than-snapping-a-selfie-while-your-pregnant-teacher-is-having-contractions-in-the-background.jpg

Cenazelerin giyinip kendinize fotoğraf çekmek için değil, üzgün olduğunuzu yansıtmak için bir zaman olması gerekiyordu.

1399642177_funerals-are-supposed-to-be-a-time-to-reflect-on-your-lost-love-ones-not-to-take-photos-of-yourself-all-dressed-up.jpg

Bir cenaze töreninde bir selfie çekmekten daha kötüsü, yine bir cenaze de dörtlü selfie çekimdir.

1399642275_the-only-thing-worse-than-taking-one-selfie-at-a-funeral-is-taking-four-.jpg

Hiç kimse şiddetli bir yangının önünde mutlu bakamaz!

1399642337_no-one-should-look-this-happy-in-front-of-a-raging-fire.jpg

Bu kadın çaldıkları bir iPad'ı kullanarak  bir demet selfie çekim yaptı. Ve tabi yakalandı.

1399642435_this-woman-snapped-a-bunch-of-selfies-using-an-ipad-she-had-stolen-needless-to-say-the-police-didnt-have-a-hard-time-finding-her.jpg

Hareket eden trenin önüne bir selfie almak nasıl olur. Ve evet, bu gerçekten oldu. Ancak bu selfie'yi çeken kişi makinistin tekmesine maruz kaldı.

1399642522_this-is-what-happens-when-you-take-a-selfie-in-front-of-a-moving-train-and-yes-this-really-happened.jpg

İddialara göre bu kişi bir banka soyduktan sonra, suç sırasında kullanılan silahı tutarken bir selfie aldı. Tabi ki selfie'den sonra hızla FBI tarafından baskın yapıldı.

1399642653_after-reportedly-robbing-a-bank-this-man-took-a-selfie-while-holding-the-guns-he-used-during-the-alleged-crime-he-was-quickly-busted-by-the-fbi.jpg

Araba sürerken tehlikeli bir selfie!

1399642729_and-you-thought-texting-while-driving-was-super-dangerous.jpg

Bu da ağlayan selfie'ci

1399642838_nothing-screams-for-attention-more-than-posting-a-photo-of-yourself-crying-to-your-social-networks.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.