Tüm zamanların en kötü 10 süper kahraman filmi - Page 1

YEŞİL FENER (GREEN LANTERN), 2011, IMDB PUANI: 5.7 Evreni kurtarmaya soyunan bir faninin öyküsünün anlatıldığı 'Yeşil Fener', 1940'larda ortaya çıkan popüler bir çizgi romanın sinema uyarlamasıydı. Yapım şirketi Warner Bros 2011 yılında bu film yüzünden epey zarar etti. 500 milyon dolar gelir bekleniyordu ancak sadece 220 milyon dolar kazanabildi.

Tüm zamanların en kötü 10 süper kahraman filmi - Page 2

KORKUSUZ (DAREDEVIL), 2003, IMDB PUANI: 5.3 Filmin başrolünde oynayan Ben Affleck, Korkusuz için "Şimdiye kadar nefret ettiğim tek filmim" demişti. Düşünün ki oyuncusu bile filmden nefret etti!

Tüm zamanların en kötü 10 süper kahraman filmi - Page 3

ELEKTRA, 2005, IMDB PUANI: 4.8 Başroldeki Jennifer Garner'ın başarılı performansına rağmen 'Elektra', önceden tahmin edilebilir senaryosu, başarısız görsel efektleri ve garip diyaloglarıyla bu listeye girmeyi hak etti.

Tüm zamanların en kötü 10 süper kahraman filmi - Page 4

BATMAN & ROBIN, 1997, IMDB PUANI: 3.6 1997'de çekilen bu facia film yüzünden, başroldeki George Clooney ile hala dalga geçiliyor. Clooney, "Bu filmden pişmanlık duyduğumu her fırsatta söylemeye devam edeceğim" diyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.