Güncel

Türk Hava Yolları LEGO karakterleri ile birleşiyor!

Türk Hava Yolları'ndan LEGO'lu uçuş öncesi güvenlik videosu. LEGO karakterleri ile birleşen tanıtım videosu, izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatmayı başarıyor.


Türk Hava Yolları, uçuş öncesinde gösterdiği güvenlik videolarına bir yenisini daha  ekledi. LEGO karakterleri ile birleşen tanıtım videosu, izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatmayı başarıyor. İzlemeden önce belirteyim. Video da Batman'de var.

Aslında bu tarz eğlenceli videolara LEGO'dan önce de vardı. Mesela Batman v Superman filmi öncesi tam tamına üç adet THY videosu yayınlanmıştı.

Bruce Wayne, Lex Luthor ve Wonder Woman'ı içeren bu videolar dünya genelinde büyük bir ilgi ile karşılanmış ve aynı zamanda ülkemizi temsilen iyi bir tanıtım olmuştu. Gelelim LEGO'lara.

Zach King ile anlaşma yoluna giden THY, bu kez sevilen LEGO Movie karakterlerini bir araya getiriyor. Oldukça renkli ve eğlenceli hazırlanan video şirketin resmi YouTube hesabı üzerinden yayınlandı. İşte Türk Hava Yolları LEGO uçuş güvenliği videosu.

Bu kez LEGO filmlerinin sevilen karakterlerini bir araya getiren firma, Batman ve Joker gibi yine oldukça popüler DC karakterlerini de reklam içerisine ilave etmeyi unutmamış. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.