Güncel

Türk Telekom 5 bin çalışanı ile spor olimpiyatlarında!

Türk Telekom düzenleyeceği Spor Olimpiyatları etkinliği ile çalışanlarına spor yapma alışkanlığı kazandırıyor.

Türk Telekom 5 bin çalışanı ile spor olimpiyatlarında!

Türk Telekom düzenlediği Spor Olimpiyatları etkinliği ile Türkiye'de en büyük özel şirket kurum içi spor karşılaşması organizasyonlarından birine imza atacak. 

Türkiye'nin 81 ilinden farklı spor branşlarında yarışan Türk Telekom çalışanlarının önce bölge turnuvalarında mücadele ettiği Türk Telekom Spor Olimpiyatları’nın finalleri ise 10-13 Mayıs tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek.

Türk Telekom yöneticilerinin ve çalışanlarının; futbol, basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi ve satranç branşlarında yarışacakları finaller hakkında açıklama yapan Türk Telekom İnsan Kaynakları, Regülasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Kutlu “Çalışanlarımız bu kez takım ruhunu Spor Olimpiyatları’na taşıdı. Türk Telekom ailesini bir arada tutan motivasyonumuzu, düzenlediğimiz Spor Olimpiyatları etkinliğinde daha da güçlendirme fırsatını bulduk” dedi.

Türk Telekom, çalışanlarına spor yapma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra takım ruhunu canlı tutma amacıyla çalışan ve yöneticilerini, Türk Telekom Spor Olimpiyatları’nda buluşturacak. 4 gün sürecek müsabakalarda Türk Telekom ve Grup Şirketlerinden oluşan çalışan ve yöneticiler, 6 farklı spor dalında mücadele ederek zirve için yarışacak.

10-13 Mayıs tarihleri arasında Türk Telekom Ankara Genel Müdürlük Spor Tesisleri’nde düzenlenecek müsabakalarda, çalışanlar Fair Play ruhu içerisinde sahada mücadele ederken farklı birim ve şehirlerdeki çalışanlar ile tanışma fırsatı bulacak.

17 takımdan 123 kişinin yer aldığı olimpiyatlar, 4 gün sürecek ve final karşılaşmalarının ardından kazananlar 13 Mayıs’ta madalyanın sahibi olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.