Güncel

Türk Telekom CEO'su Rami Aslan görevinden ayrıldı

Türk Telekom'un CEO'su Rami Aslan, görevinden ayrılma kararı aldığını açıkladı.

Türk Telekom CEO'su Rami Aslan görevinden ayrıldı

Türk Telekom'un CEO'su Rami Aslan görevinden ayrılma kararı aldığını açıkladı. 10 Aralık 2013 tarihinden beri şirketin CEO'luk görevini üstlenen Aslan, ayrılma kararına rağmen Türk Telekom İcra Komitesi ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevleriyle birlikte Oger Telecom'daki CEO'luk ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürecek. Rami Aslan, yeni bir atama yapılana kadar Türk Telekom'daki CEO'luk görevine de devam edecek.

1472671948_btk-turk-telekom-692x360.jpg
Geçtiğimiz günlerde Habertürk'e özel ropörtaj veren Aslan, görevden ayrılacağı konusundaki söylentileri yalanlayarak “Görevimin başındayım, hiçbir yere gitmiyorum” demişti. 

Rami Aslan'ın görevden ayrılma kararını duyurmasının ardından Türk Telekom Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Türkiye'deki telekomünikasyon hizmetlerini geliştirme konusundaki katkılarından ötürü Aslan'a teşekkürlerini iletti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.