Güncel

Türk Telekom Grubu Denizlili KOBİ’lerle Buluştu

Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla düzenlediği ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın dördüncüsü Denizli’de gerçekleşti.


Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasının yeni dinamiklerini ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla hayata geçirdiği‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın bu yılki dördüncü durağı Denizli oldu.

Türk Telekom Grubu KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Türk Telekom Grubu’nun entegre yapısını ve yenilenen kurumsal vizyonunu Denizlili KOBİ’lerle paylaşırken, teknoloji danışmanı olarak global rekabette bir üst lige yükselmek isteyen tüm şirketlerin yanında olduklarını vurguladı.

Teknoloji ve inovasyonla Denizli ekonomisinin gelişimine destek oluyor, KOBİ’lerimizi teknolojiyle donatıyoruz”

1447757951_turk-telekom-grubu-kobi-satis-direktoru-esra-simsek.jpg

Müşteri odaklı yaklaşımları ile KOBİ’lerin sabit ses, geniş bant ve mobilde tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayan yegâne adres olduklarını belirten Türk Telekom Grubu KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, “KOBİ’lerimiz, sağladıkları istihdam ve gerçekleştirdikleri yatırımlarla ülke ekonomisinin lokomotifi sayılıyor. Türk Telekom Grubu olarak biz de KOBİ’lerimizin sahipolduğu gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Onlara yalnızca bugüne değil, yarına da hazır olmalarını sağlayacak yeni nesil çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Türk Telekom Grubu’nun sunduğu iletişim teknolojilerini kullanan yeni nesil şirketler, daha fazla kazanmanın kapılarını aralıyor; tasarruf sağlıyor, gelirlerini artırıyor, işletme risklerini azaltıyorlar.

Bugün, ülkemizin ekonomik anlamda önemli şehirlerinden biri olan Denizli’deyiz. Entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize en hızlı hizmeti sunduğumuz Denizli’de fiber altyapımız yaklaşık 3 bin kilometreyi aştı. 2010 yılında Organize Sanayi Bölgemizle yaptığımız anlaşma çerçevesinde, bölgeyi fiber alt yapımız ile donattık. Denizli’de 11 bin 500’den fazla hat üzerinden KOBİ’lerimize hizmet veriyoruz.

KOBİ’lerimizin teknolojik ihtiyaçlarını daha da iyi anlayarak, gelişimlerine yön vermeye çalışıyoruz. Denizlili KOBİ’lerimizi Türk Telekom Grubu’nun gücüyle, hizmetleriyle büyütüyoruz. Onları teknoloji ile donatarak global anlamda rekabet edecek düzeye taşıyoruz” dedi.

En eski müşteriye plaket

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu’nun moderatörlüğünü yaptığı buluşmada yeni nesil iş yapış biçimleri, dönemin yükselen değeri e-ticaret gibi konular üzerine ‘Markalar, Vizyonerler ve Trendler’ ile ‘Sürdürülebilirliğin Teminatı; Yeni Girişimler, Teknoloji, Inovasyon ve E-ticaret’ başlıklı konuşmalar gerçekleştirildi. Ayrıca bölge ekonomisinin başlıca markaları Hacı Şerif, NET İnternet ve Ata Sancak Tarım İşletmesi başarı hikâyelerini KOBİ’lerle paylaştı.

Etkinlikte Türk Telekom Grubu’nun 175. Yılına özel olarak, Denizli’nin en eski kurumsal müşterisine Türk Telekom Grubu KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek tarafından 175. Yıl özel plaketi takdim edildi.

Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları Denizli’nin ardından Manisa, Eskişehir ve İstanbul’da KOBİ’leri ağırlayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.