Güncel

Türk Telekom Konforlu Hayat’a uluslararası ödül

Küresel Telekom Ödülleri’nde Nesnelerin İnterneti Ödülü Türk Telekom’un oldu.

Türk Telekom Konforlu Hayat’a uluslararası ödül

Türk Telekom, müşterilerinin hayatlarına kolaylık ve konfor getiren Türk Telekom Konforlu Hayat ile Küresel Telekom Ödülleri’nde “Nesnelerin İnternetini Fırsata Çevirme” kategorisinde ödülün sahibi oldu. Dünyanın en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan ve Londra’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen Küresel Telekom Ödülleri’nde toplamda 21 kategoride ödül verilirken, Türk Telekom Türkiye’den ödül alan tek şirket oldu.

 1479100562_1479020620globaltelecomawards2016.jpg

Türk Telekom Konforlu Hayat’ın layık görüldüğü bu ödülün, müşteri ihtiyaçlarına inovatif yaklaşımlarının bir kanıtı niteliğinde olduğunu ifade eden Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “Türk Telekom Konforlu Hayat ile müşterilerimizin günlük hayatlarına ev, araç, sağlık gibi birçok farklı alanda konfor ve kolaylık getiren yenilikçi ürün ve servislerimizi nesnelerin internetinin getirdiği avantajlarla sunuyoruz. Bireysel müşterilerine nesnelerin interneti teknolojisinden yararlanarak oluşturduğu ürünlerini geniş bir portföyde sunan Türk Telekom Konforlu Hayat, bu alanda sektörde bir ilk olma niteliği taşıyor. Türk Telekom olarak yaygın altyapımızdan aldığımız gücü ileri teknolojilerle bir araya getirerek hayata geçirdiğimiz Türk Telekom Konforlu Hayat ile layık görüldüğümüz ödülün mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.