Güncel

Türk Telekom'dan 10 GB ücretsiz hediye!

Türk Telekom, depremde meydana gelen şebeke sorunlarının ardından tüm abonelerine 10 GB data paketi hediye edeceğini açıkladı.


Dün yaşanan İstanbul depreminin ardından Türk Telekom mobil iletişim ağında yaşanan sorunlardan sonra şirketten özer açıklaması gelmişti. Abonelerinin gönlünü almak isteyen Türk Telekom, şimdi de iki ay içinde verilmek kaydıyla 10 GB data paketi hediye edeceğini duyurdu. 

Türk Telekom'dan 10 GB ücretsiz hediye!

İşte Türk Telekom'un Teknolojioku haber merkezine gönderdiği açıklama:

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
albay enver
ınternet verecegıze alt yapınızı guclendırın
Cevapla
Emrah
Deprem de ailem iyimi bina yıkıldımı diye direk telefonu elime aldım fakat kimseye ulaşamadım. Yayu kocaman firmasınız. Hiçmi afet planınız olmaz. Para gözler.
Cevapla
Arda
Olaki olseydik kiramet katibinin sordugu sorularin cevabini googleden aratarak bulurduk nasilsa 10 gb kotamiz olacaktı gerçi cennetten arsa verselerdi daha makbul olurdu...
Cevapla
Tipitip
Şımarık zengin çocuğunun gazoz ısmarlamasi gibi...ilginç..neyse
Cevapla
Özgür
Buna rüşvet denir. Acil durumda işe yaramadılar çünkü. İyi gün dostları
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.