Güncel

Türk Telekom'dan 15 Temmuz reklamı!

Türk Telekom’un 15 Temmuz reklam filmi yayınlandı.

Türk Telekom'dan 15 Temmuz reklamı!

Türk Telekom, 15 Temmuz yıl dönümüne özel bir reklam hazırladı.

Türk Telekom, hazırladığı reklam da; 1855 Kırım Limanı’na yapılan çıkarmadan, 1915 Çanakkale Savaşı’ndan, Kıbrıs Barış Harekatı öncesi diplomatik ilişkilerden ve 15 Temmuz’dan parçalar sunuyor izleyenlerine. Kısacası her alandan bir parça bulabileceğiniz bu reklam, Türk halkınabir armağan niteliğinde sunulmuş durumda.

1855 Kırım Limanı’nda denize kablo bırakılmasıyla başlayan reklam da telgrafla yapılan haberleşmeye, 1915 Çanakkale Savaşı’nda posta hizmetlerine, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı öncesi yani 1970’lerdeki elle bağlanan telefona ve 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında çağımızın en güçlü iletişim araçlarından mobil ses ve internet sayesinde yaşananlara gönderme yapılıyor. 

Yapımcılığını M. Savaş Pat'ın yaptığı reklam, Mehmet Parmaksız tarafından yönetilmekte. Senaryo ise Ali Hakan Kaya ve Mehmet Parmaksız'a ait. Yayınlanan reklam videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Sabo
Reklam yapacağına işini yapsın sbekesi sifır kulananlar bilir 😠😠😠😠😠
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.