Türk televizyonlarının reyting makinasına dönüşen hocaları - Page 1

Cemâlnur Sargut
Aslen kimya mühendisi olmasına rağmen tasavvufa yönelen Sargut, naif anlatımı ve sakin tavırlarıyla kadın izleyicilerin yeni gözdesi. Reyting getirisi onun bir çok programa çağrılmasına sebep olurken, Beyaz TV'de hafta sonları ona özel bir program da yapılıyor.

Türk televizyonlarının reyting makinasına dönüşen hocaları - Page 2

Tesettür islamın 5 şartından biri olmadığı için kullanmadığını söylüyor ve tesettürün insanın gönlünde olduğuna iman ediyorum diyor. İlginç fikirleriyle TV'lerde daha fazla boy göstermesi olası hocalarımızdan...

Türk televizyonlarının reyting makinasına dönüşen hocaları - Page 3

Fatih Çıtlak
Tasavvuf konusundaki etkili anlatımlarıyla önce muhafazakar kanallarda, daha sonra da gördüğü ilgi sonucu büyük kanallarda boy göstermeye başlayan Çıtlak'da reytingi yüksek hocalardan.

Türk televizyonlarının reyting makinasına dönüşen hocaları - Page 4

Bir dönem aynı anda ATV'de sahur, TVnet'de canlı iftar programı yaparken, TRT2'de de Deniz Arcak ile beraber "Gece Yarısı Muhabbeti" isimli programı sunarak, televizyona bayağı bir ısınmıştır. Reyting'i yüksek olan Çıtlak'ın sadece Ramazan programı için StarTV ile 150bin TL'ye el sıkıştığı, haber sitelerine yansımıştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.