Güncel

Turkcell Akademi’ye iki 'Mükemmeliyet' ödülü

Turkcell Akademi, “Şirket Stratejisine Katkı” ve “Liderlik Gelişimi” kategorilerinde yarıştığı dünya devlerini geride bıraktı.

Turkcell Akademi’ye iki 'Mükemmeliyet' ödülü

Turkcell ekosisteminin stratejik gelişim merkezi Turkcell Akademi, şirket içi eğitim ve yetenek programlarını değerlendiren köklü ve bağımsız kuruluş Corporate University Xchange tarafından verilen Mükemmeliyet ve İnovasyon Ödülleri’nde (CorpU) iki kategoride birincilik ödülüne layık bulundu. Turkcell Akademi, “Şirket Stratejisine Katkı” ve “Liderlik Gelişimi” kategorilerinde yarıştığı dünya devlerini geride bıraktı.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in, insana yatırım ilkesi doğrultusunda çalışanları için kurduğu bilgi yönetimi ve stratejik gelişim merkezi Turkcell Akademi, 13. Corporate University Xchange Mükemmeliyet ve İnovasyon Ödülleri’nde iki kategoride birincilik kazandı. Ödüller, Amerika Birleşik Devletleri’nde, Küresel Liderlik Kongresi sonrasında yapılan bir törenle sahiplerini buldu. Diğer kategorilerde General Motors, Microsoft ve Cannon Design gibi dünya devlerinin birinciliğe layık bulunduğu organizasyonda, Turkcell Akademi “Şirket Stratejisine Katkı” (Alignment) ve “Liderlik” (Leadership) başlıklarında “Mükemmeliyet” ödülünü aldı.

Öğrenim teknolojileri konusunda haklı bir ün…

1367141310_banu-isci-sezen.jpgTurkcell Akademi Bölüm Yöneticisi Banu İşçi Sezen alınan ödüllerin ardından “Turkcell bugün iletişim ve teknolojideki öncülüğünün yanı sıra ‘okul’ sıfatıyla da tanınan bir şirket. İnsana yatırım yaparak, değer ve fark yaratacağımıza inanıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine ve bu süreci sürekli kılabilmeye büyük önem veriyoruz. Turkcell Akademi bugün öğrenim teknolojilerine getirdiği yeni boyutla bu alanda haklı bir üne kavuştu. Çalışanlarımız bu eğitimlerden geçmiş olmanın avantajlarını iş yapış biçimlerine taşıyarak fark yaratıyorlar. Bize verilen bu önemli ödüller hem doğru yolda olduğumuzu göstermesi, hem de çabalarımızın fark ediliyor olması açısındanbüyük önem taşıyor. Turkcell Akademi ailesi olarak mutlu ve gururluyuz” dedi.

Turkcell Akademi kurumsal performansta fark yaratıyor, geleceğin liderlerini yetiştiriyor

Turkcell Akademi, şirket hedeflerini eğitim ve gelişim çabalarıyla daha ileri taşıma başarısı olarak özetlenen “Şirket Stratejisine Katkı” dalında Müşteri 2.0 programı ile birinciliğe layık bulundu. Program kapsamında şirket çalışanlarına sunulan teorik eğitimler ve uygulamalar ile “En İyi Müşteri Deneyimi”nin şirket kültürüne yansıtılması ve müşteri odaklı bakış açısının geliştirilmesi sağlandı.

“Liderlik Gelişimi” kategorisinde ise Turkcell Grup CEO’su Süreyya Ciliv’in liderliğinde yönetilen “Liderlik Gelişim Programları” kapsamında yöneticilerin geliştirdikleri stratejik projeler ile kurumsal performansa katkı sağlamaları hedeflendi. “ Farklı eğitim metotlarını içeren bu program sayesinde, Turkcell’i başarıya taşıyan liderlerin gelişimi ve iş çıktılarına kattıkları değer etkin bir şekilde yönetiliyor.

Turkcell Akademi CorpU’dan daha önce de ödül almıştı

“Liderlik Gelişimi”, “Ortaklar arası Uyum”, “En İyi İşbirliği”, “Ölçüm”, “Pazarlama”, “Lansman” ve “Öğrenim Teknolojileri” olmak üzere 7 dalda verilen ödüllerde, daha önce Turkcell Akademi’nin ödül aldığı dallarda AT&T, Intel ve Accenture gibi ünlü firmalar ödül almıştı.

Turkcell Akademi’nin CorpU’dan daha önce de “Öğrenim Teknolojileri” ve “Lansman” gibi kategorilerde 4 ödülü daha bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.