Güncel

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Fiber ile ilgili ne düşünüyor?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım’ın mevcut GSM ve 3G İmtiyaz Sözleşmelerinin tadiliyle ilgili törendeki değerlendirmelerine ilişkin olarak Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun görüşlerini paylaşıyoruz.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu Fiber ile ilgili ne düşünüyor?

Bakanımız Sayın Binali YILDIRIM’ın, mevcut GSM ve 3G (IMT200/UMTS) İmtiyaz Sözleşmelerinin tadiliyle ilgili törende dile getirdiği fiber konusundaki değerlendirmelerinden mutluluk duyduk.

Avrupa Birliği’nden çok daha agresif bir yaklaşımla belirlenmiş olan 2023 hedeflerine erişebilmek için Sayın Bakanımızın desteklerinin yanımızda olduğunu bilmek bize büyük bir motivasyon kaynağı oldu.

1455026797_kaan-terzioglu-1.jpg

Bu hedeflere erişebilmek adına fiber yaygınlığının büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Daha önce de dile getirdiğimiz gibi ülke menfaatlerine hizmet eden her hamleye var gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin fiber seferberliği için Sayın Bakanımızın da değerli desteğinden güç alarak, tüm sektör oyuncularının ortak fiber şirketi kurarak seferberliğin önünü açması gerektiği çağrımızı bir kez daha yeniliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.