Güncel

Turkcell Global Bilgi, Ukrayna'da konuşmacı oldu

Turkcell Global Bilgi Ukrayna’da teknolojik uygulamalarını anlattı.

Turkcell Global Bilgi, Ukrayna'da konuşmacı oldu

Turkcell Global Bilgi, Şubat ayında Ukrayna Çağrı Merkezi Derneği’nin Kiev’de düzenlediği ve Ukrayna’nın önde gelen çağrı merkezlerinin yer aldığı “En İyi Uygulamalar” konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, Ukrayna Çağrı Merkezi Derneği’nin Şubat ayında Kiev’de düzenlediği “En iyi uygulamalar” konulu konferansına katıldı.  Turkcell Global Bilgi’nin Yurtdışı İş Geliştirme Direktörü Vildan Çal Özel’in “En yeni teknolojiler”  konusunda bir sunum gerçekleştirdiği konferansta Kyivstar, MTS Ukraine, Avaya, Ukrsibbank, Viasat gibi Ukrayna’nın önde gelen çağrı merkezleri de sektör deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

1363068920_vildan-cal-ozel1.jpg

Turkcell Global Bilgi’nin Yurtdışı İş Geliştirme Direktörü Vildan Çal Özel’in “En yeni teknolojiler”  konulu sunumunda; çağrılarda kimlik doğrulama sürecini ortalama 20-45 saniye kısaltan “Ses tanıma” ve arayanların menüler arasında kaybolmadan yapmak istedikleri işlemi sisteme doğal bir şekilde konuşarak iletebildikleri “Laftan Anlayan Sesli Yanıt Sistemi”  teknolojileri hakkında bilgi verdi. Dünyada da çok az örneği olan bu uygulamalarda Turkcell Global Bilgi’nin yakaladığı başarılı uygulamaların anlatıldığı sunum, sunum katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Turkcell Global Bilgi’nin Yurtdışı İş Geliştirme Direktörü Vildan Çal Özel “Turkcell Global Bilgi olarak çağrı merkezi sektöründe teknoloji uygulamalarımızla fark yaratıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dünya standartlarındaki uygulamalarımız ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da adımızdan söz ettiriyoruz. Kiev’de gerçekleştirilen konferansta uluslararası ödüllere layık görülen  “Ses tanıma”  ve “Laftan Anlayan Sesli Yanıt Sistemi”  teknolojilerimizi Ukrayna’nın önde gelen firmalarıyla paylaştık. Dünyada da başarılı uygulamalar arasında gösterilen ses teknolojilerimizi uluslararası platformda paylaşmaktan ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiş olmaktan ötürü son derece mutluyuz.”

Konferans’ta dört ana başlık üzerinde duruldu

Ukrayna’da gerçekleştirilen konferansta “Çağrı merkezlerindeki yeni eğilimler ve bakış açıları”, “Etkin iş süreçleri yönetimi”, “En yeni teknolojiler” ve “İnsan kaynakları yönetimi” olmak üzere 4 ana başlık üzerinde duruldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.