Güncel

Turkcell, İK uygulamalarıyla 5 "mükemmeliyet" ödülü birden kazandı

Turkcell ödüle doymuyor


Turkcell Grup, İnsan Kaynakları konusundaki başarılı çalışmalarıyla kazandığı ödüllerine uluslararası alanda yenilerini eklemeye devam ediyor. Brandon Hall tarafından ABD’de düzenlenen ve dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “Mükemmeliyet Ödülleri”nde Turkcell, İK alanındaki başarılı programlarıyla tam beş kategoride “mükemmeliyet”le ödüllendirildi. 

Turkcell Dijital Akademi’ye ilk ödül Brandon Hall’den

1424355702_turkcell-basin-14.jpg

Bilgi ve gelişim alanındaki uzmanlığını tüm Türkiye’ye açarak eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağladığı dijital akademisi ile Turkcell Akademi’yi “Eğitimde Mükemmeliyet” kategorisinde “En İyi Genişletilmiş Kurumsal Eğitim Programı” gümüş ödülüne layık gördü. Böylece İK ve eğitimde yarattığı fırsat eşitliği ile tüm dünyanın dikkatini çeken Turkcell Dijital Akademi henüz bir yılı dolmadan ilk ödülünü kazanmış oldu.

Turkcell Akademi, liderlik gelişim programı TEMBA ile “Yetenek Yönetimi ve İK’da Mükemmellik” kategorisinde, “En İyi Liderlik Gelişim Programı” birincilik ödülünü aldı. Aynı kategoride Turkcell Satış Prim Sistem Tasarımı Projesi ile “En İyi Ödüllendirme ve Takdir Programı” gümüş ödülünü de almaya hak kazandı.

“Satış Antrenmanları” programı ile “Satış ve Pazarlamada Mükemmeliyet” kategorisinde “Satış Gelişim ve Performansında En İyi Program”  gümüş ödülünü kazanan Turkcell ayrıca; One Life uygulamasıyla “Teknolojide Mükemmeliyet” dalında “İK Alanında En İleri Teknoloji / En İyi İşgücü Yönetimi Teknolojisi” bronz ödülünün sahibi oldu.

Hedef Önce İnsan, Öncü Turkcell

Turkcell Grup’un toplam beş dalda kazandığı mükemmellik ödülleriyle ilgili

1424355689_turkcell-basin-37.jpg

Turkcell Grup İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Banu İşçi Sezen şu değerlendirmeyi yaptı: “Turkcell Grup olarak İK alanındaki çalışmalarımızda eğitim bizim için birinci sırada yer alıyor. Bir yıl önce ‘dünyanın bilgisini milyonlara 7 gün 24 saat sunma’ hedefiyle akademimizi dijitalleştirdik. Bir yılın ardından şu anda kendini geliştirmek isteyen herkesin başvurduğu önemli bir kaynak haline geldi. Tüm bunlara bir de uluslararası alanda takdir görmek bizi çok mutlu ediyor. Son olarak Brandon Hall tarafından layık görüldüğümüz 5 ödül; bizi hem gururlandırdı hem de işimizi ne kadar doğru yaptığımız ve bu alanda çalışmalarımızı geliştirerek devam ettirmemiz konusunda da teşvik etti. Bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da “Önce İnsan, Öncü Turkcell” hedefimiz doğrultusunda ödün vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.