Güncel

Turkcell kullanıcılarına üzücü haber geldi!

Siz de bu hizmeti ücretsiz kullananlardansanız, bundan sonra ücret ödeyebilirsiniz!

Turkcell kullanıcılarına üzücü haber geldi!

Turkcell ve diğer GSM operatörlerinin belki de en çok kullanılan hizmetlerden birisi de "Kim Aramış" özelliğidir. Geçtiğimiz günlerde sizler için paylaştığımız haberimizde yeni kim aramış özelliğinin belli bir tarihten sonra ücretli olacağını
Turkcell için ücretli bir şekilde değiştirilen bu hizmet şimdiden kullanıcıların canını sıkmışa benziyor. Bu zamana kadar diğer GSM operatörleri (Vodafone) ve Turkcell için ücretsiz verilen bu hizmet bugünden itibaren kullanıcılardan 0,49 TL sms başına düşen ücret olarak tarifelendirilmesi kararlaştırıldı.

1337000485_20111023212102.png

Uygulama tüm Turkcell kullanıcıları için 20 Mayıs'tan itibaren aktif olarak hizmete geçecek. Peki 20 Mayıs tarihinden itibaren kullanıcılara otomatik olarak mesaj gelecek mi? Eğer gelmesini istemiyorsak ne yapmalı? Veya tam tersi olarak gelmesi için ne yapmalı? diyor iseniz, yapmanız gereken hizmetin aktif olarak başladığı tarihten itibaren Turkcell kullanıcıları için EVET yazıp 7080'e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

*Şuanda 3 ana GSM operatörü arasında Kim Aramış hizmetinden tek ücret almayan firma Vodafone olarak karşımıza çıkıyor, bakalım önümüzdeki günlerde Turkcell gibi verilen hizmeti ücretlendirecek mi?


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.