Güncel

Turkcell Superonline, Athena Gökhan' ı Süper Ev ile tanıştırıyor

Süper Ev'le tanışmaya hazır mısınız?

Turkcell Superonline, Athena Gökhan' ı Süper Ev ile tanıştırıyor

Turkcell Superonline’ın fiber internet farkıyla ‘‘Süper Ev’’ konseptini anlattığı yeni reklam filminde, Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile sevilen oyuncular Fatih Artman ve Bora Akkaş rol aldı. Turkcell Superonline çalışanları olarak izleyici karşısına çıkan Artman ve Akkaş, yoğun bir günün ardından evine dönen Gökhan’a Turkcell Superonline ürün ve hizmetleriyle evini süper yapmanın yollarını anlatıyor.

1426595993_superevbasin13.jpg

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, evde geçen zamanı keyifli, konforlu ve eğlenceli hale getiren ürün ve hizmetlerini bir araya getirdiği “Süper Ev” konseptini yeni reklam filmiyle izleyicilerle buluşturuyor.

Turkcell Superonline’ın yeni kreatif çözüm ortağı McCann İstanbul ile çekilen reklam filminde Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz ile birlikte son dönemde yıldızı parlayan genç oyunculardan Fatih Artman ve Bora Akkaş rol alıyor.

Reklam filminde Gökhan, yoğun bir günün ardından eve dönüyor. Yorgunluğunu atmak isterken, Turkcell Superonline’ın teknoloji danışmanlarını canlandıran Fatih Artman ve Bora Akkaş, Gökhan’ı “Süper Ev” konseptiyle tanıştırıyor. Fiber internet farkıyla evinin yaşayacağı dönüşümü ve sahip olacağı rahatlığı hayal eden Gökhan,  evini ‘’Süper Ev’’ yapmak için hemen Turkcell Superonline müşterisi olmaya karar veriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.