Güncel

Turkcell Superonline'dan pazartesi sendromuna ilaç olacak uygulama

Turkcell Superonline, haftasonu tatili sonrası işe, okula başlamanın yarattığı stresi eğlenceye çevirecek yeni bir uygulama başlattı.


Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, milyonlarca internet kullanıcısını sıkıntılı saatler geçirmesine neden olan pazartesi sendromunu hafifletecek ve günü daha eğlenceli hale getirecek bir sosyal medya yarışma platformu oluşturdu.

1423475200_sendromluatin.jpg

Haftanın ilk gününe biraz neşe biraz rekabet katmak isteyenler için www.superpazartesi.net adresinde her pazartesi günü yeni bir yarışma düzenleniyor. Yarışmaya katılmak için 12:00-23:59 saatleri arasında sitede yer alan görselin altında bulunan “Daha güzelini yaparım” butonuna tıklayarak, resme uygun bir ‘Caps’ oluşturmak ve bunu Twitter üzerinden paylaşmak yeterli. Her hafta değişen görselle en uyumlu ve en yaratıcı Caps’e imza atan bir kişi büyük ödülün sahibi oluyor.

1423475211_kedi.jpg

Yarışmanın ilk iki haftada düzenlenen etaplarında 3 bin’e yakın Caps üretilerek Twitter üzerinden paylaşıldı. En başarılı Caps’in yaratıcıları da, Xbox One’ın sahibi oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.