Güncel

Turkcell televizyonları TV+ Ready ile akıllandıracak!

Turkcell yeni TV kutusu çözümü olan TV+ Ready ile televizyonlarını akıllandırıyor.

Turkcell televizyonları TV+ Ready ile akıllandıracak!

Dijital film ve dizi platformlarından biri olan TV+ birkaç yıldır kullanımda. Mobil uygulama ve TV kutusu ile kullanılabilen platforma yeni bir donanım çözümü daha geldi. TV+ Ready isimli çözüm temelde Google tabanlı bir TV kutusu. Kibrit kutusundan biraz büyük olan donanım çözümü televizyona HDMI girişinden bağlanıyor. Bu sayede eski televizyonların bile akıllı hale gelmesi mümkün oluyor.

Turkcell televizyonları TV+ Ready ile akıllandıracak!

TV+ Ready temelde benzer platformların sunduğu her özelliğe sahip: Canlı TV kanallarının yanı sıra film, dizi ve spor yayınlarına kablosuz internet bağlantısı olan her yerden ulaşma imkanı sunuyor. Bundesliga, Premier Lig, basketbol efsanelerinin olduğu NBA ve F1 gibi spor içerikleri ile belgesellere ve binlerce uygulamaya aynı anda ulaşmak mümkün.

TV+ Premium paket sayesinde 5 binden fazla film, dizi ve spor içeriğine sahip. Sevilen dizilerin hiçbir bölümünü kaçırmak istemeyenler için kayıt özelliği de bulunuyor. Kayıt özelliğini kullanmayı unutanlar için ise tüm cihazlardan 24 saate kadar geri alıp izleme seçeneği sunuluyor.

Tüm uygulamaları kullanabilme imkanı bulunuyor. TV+ Ready ile müzik dinlemek, spor programınızı takip etmek, oyun oynamak mümkün. Tüm bu uygulamaları kullanıcılar zevkine göre şekillendirebiliyor. Tüm operatörlerin abonelerine açık.

TV+ Ready fiyatı

Yeni TV kutusunu tarifeye ek ayda 49 TL'ye 24 aylık paketle satın alabiliyorsunuz. Eğer peşin olarak almak isterseniz ödemeniz gereken rakam ise 799 TL.

Yorumlar
Barbaros
49 aylık ve toplam 800 liraya yaklaşan miktar?? Bunu bir kampanya olarak ortaya çıkarır ayda 15 lira gibi bir rakam sunar toplam olarak 250-300 liraya tamamladınız mı olur biterdi bu ticaret anlayışı tabii ki....
Cevapla
Korkut.atalay
Hayatımda ilk defa yorum yazıyorum bir senedir ariza bildiriyorum ilgilenen yok gelen yok kurumun basında türkcell yazmasa yazıklar olsu n demek isterdim
Cevapla
Ünal
Arkadaşlar bende uzun zaman dır bunu bekliyorum ben ev interneti kampanya ile aldım hızım 24 mbps limitsiz tv plus ready ile birlikte ayda 130 tl kurulum yapacak arkadaşlar bakalım nasıl birşey
Cevapla
Cihan
Ayda 49 tl ye kim alir be bunu. Kafayi yemis bunlar iyice :)
Cevapla
Attila
Kullandınmı ne olduğunu biliyormusunki yorum yapıyorsun.kullan tv yi çok farklı bir hale getiriyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.