Güncel

Turkcell YaaniMail servisi kullanıma sunuldu!

Turkcell'in dijital servislerinden Yaani arama motorunun mail servisi YaaniMail kullanıma sunuldu.

Turkcell YaaniMail servisi kullanıma sunuldu!

Bip, Yaani, Lifebox, Dergilik, Tv+ gibi servislerini kullanıcılara sunan Turkcell'in dijital servislerinden Yaani isimli arama motorunun mail servisi YaaniMail kullanıma sunuldu. 

Turkcell YaaniMail servisi kullanıma sunuldu! 

2017 yılında yerli arama motoru olan Yaani'yi tanıtan Turkcell, Bip, Lifebox, Dergilik, Tv+ gibi birçok yenilikçi servisin ardından yeni bir servis hizmetini daha kullanıcıları ile buluşturdu.  

Turkcell YaaniMail servisi kullanıma sunuldu! - Resim : 1

YaaniMail servisi web, Google Play Store ve Apple App Store üzerinden uygulama indirilerek kullanılabildiği gibi yaanimail.com adresinden de ulaşılabiliyor. Bireysel kullanıcılar için YaaniMail servisi ücretsiz ve 2 GB'lık kotayı kullanıma sunuyor. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan Turkcell’in yeni servisi YaaniMail ile kullanıcılar 50 MB büyüklüğünde dosyaları gönderebiliyor ve aynı anda 50 farklı e-posta adresine mail gönderimi gerçekleştirebiliyorlar. 

Turkcell, YaaniMail servisinde 1 yıl içinde 2 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşmayı hedeflediğini açıkladı. 

Yorumlar
Smart
Yaani, bence isim olarak oldukça zeki, özgün, yerli ve biraz da esprili bir isim. Beğenmeyenler olabilir. Arama motoru olarak kullanılmaya başladığında da eleştirenler olmuştu. Ama bize has bir ürün sunmak yerine sunulanı eleştirmek kimisine daha kolay geliyor. Neyse... Eğer yaygınlaşırsa halkın desteği ile olacak. Dayanağı olmadan kuru kuru eleştirenler her zaman olacak. Onlar için tıp bilimi çaresiz kalmış durumda. Takmayın kafaya.
Cevapla
Muzaffer
Çok yerinde bir tespit ve güzel bir yorum 🤣🤣🤣🤣
Hakan
Yahoo da çıktığında bu kadar eleştirilmiş miydi sizce. Yihuuu diye mail mi olur yaw mı dediler? severek kullandılar kullanıyolar. bizde yerli olana saldırmak moda oldu. açtım kullanmaya başladım yaaniyi, he devlet okuyacak mailleri he, amerika gmaili, rusya yandexi okumuyor sanki. elindeki huawei xiomi bilgilerini çine göndermiyor sanki çok zeki arkadaş?
Cevapla
cem
isme takılanlar olmuş, uyduruk yandexi bayılarak kullananlar, rus casusu çıkınca anlamı olmayan isimli googlea geri döndüler. eleştirmek için eleştirmeye devam, anca oturup göbeğinizi kaşıyın efendiler.
Cevapla
mi
ben bu ismi ciddi yerlere is yerime verirken utanırım. yani değilde falaaan mail olsaydı daha hoş olurmuş 😁
Cevapla
Timothy
Güzel. Destek olmak için hemen bir tane açtım, ismi kaptırmayalım sonra (:
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.