Güncel

Turkcell'den 'Babalar Günü'ne özel HTC kampanyası!

HTC'nin muhteşem cihazlarıyla babanızın, babalar gününe renk katın!

Turkcell'den 'Babalar Günü'ne özel HTC kampanyası!

Turkcell, Babalar Günü'ne özel bir cihaz kampanyası sunuyor. Babalarını unutmayan ve onları bir hediyeyle sevindirmek isteyen Turkcell'liler, HTC'nin en yeni akıllı telefonu HTC Desire C'ye 699TL ödeyecek.

Turkcell HTC Desire C kampanyası, 699TL'lik fiyata dahil olarak 3 ay boyunca ayda 300 dakika her yöne konuşturuyor ve böylece Babalar Günü'nü üç aya yayıyor. Babanıza hediye ettiğiniz HTC Desire C, Babalar Günü ruhunu üç ay boyunca yaşatıyor.

1339224146_htc-desire-c-150512.jpg

HTC Desire C Babalar Günü kampanyası, yalnızca faturalı hat sahipleri için değil Hazırkartlılar için de konuşma hediyeli. Kampanyadan faydalanan Hazırkartlılar, 3 defaya mahsus olmak üzere, Nar paketlerinden birini her yüklediğinde 300 dakika ek konuşma kazanıyor.

Turkcell'in Babalar Günü'ne Özel HTC Desire C kampanyası, 7 Haziran'dan itibaren Turkcell İletişim Merkezleri'nde başlıyor. HTC Desire C, piliyle birlikte yalnızca 100 gram ve rahatça cebinize sığacak boyutlarda; bu da onu hareket halinde yaşayanlar için kusursuz bir ortak haline getiriyor. Büyük 3,5 inç HVGA ekranı, hızlı, tam ekran boyutlarında internette gezinme olanağı sağlıyor. Ayrıca, Google Play sayesinde, bir düğmeye dokunarak Android uygulamaları dünyasına erişebiliyorsunuz. (Basın Bülteni)

Kampanyanın detayları için tıklayın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.