Güncel

Turkcell'den esnafa özel uygulama: Süper Esnaf

Turkcell, esnaf müşterilerinin kazancını arttırmak ve yükünü hafifletmek için Turkcell’lileri esnafına destek olmaya çağırıyor.


Dev operatörlerden Turkcell, esnafın yüzünü güldürecek bir dizi yeniliğe imza attı. Arnavutköy Meydanı’nda mahalle esnafının ve basın mensuplarının katıldığı bir iftarda tanıttığı bu yenilik, esnafın kazancına destek olma ve yükünü hafifletme hedefliyor.

“Süper Esnaf” isimli bu kampanya kapsamında esnafın işlerini arttırmaya ve müşterilerine daha kolay erişmelerine olanak sağlayan uygulamalar, esnaf destek hattı, ihtiyaçları birebir karşılayan iletişim paketleri ve esnafın ticaretini canlandırmak için tüm yıla yayılan yerel esnaf şenlikleri bulunuyor.

1404906599_arnavutkoy-esnafindan-turkcelle-cicek.jpg

Süper Esnaf Uygulaması’nı indiren tüm Turkcell’liler çiçekçisinden kuaförüne, manavından çilingirine yaklaşık 52 kategoride, yakın çevrelerindeki tüm esnafı telefonunda görebiliyor. Kullanıcılar uygulamada esnaf hakkında yorumda bulunabiliyor, dükkânın fotoğrafını, iletişim bilgilerini arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, esnaf da sattığı ürünlerle ilgili kampanya duyurusunu uygulama üzerinden yapabiliyor. Ayrıca uygulamayı indiren Turkcell’liler 1 hafta boyunca geçerli 60 dakika ya da 500 MB internet hediyelerinden birini kazanma şansını yakalıyor. Akıllı telefon sahibi olmayan müşterilerimiz ise en yakınlarındaki esnafların bilgilerine Esnaf Rehber servisi ile SMS üzerinden ulaşabiliyor.
Turkcell Süper Esnaf Uygulaması Google play store ya da apple store’dan indirilebiliyor.

Süper esnaf uygulamasına buradan erişebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.