Güncel

TURKCELL'in Y kuşağına yönelik işe alım projesine iki uluslararası ödül

Turkcell Grup İnsan Kaynakları’nın değişen jenerasyonun ihtiyaçlarını ve çağın gerekliliklerini düşünerek hazırlayıp uyguladığı işe alım süreci projesi, Peer Awards’ta iki ödüle layık görüldü.

TURKCELL'in Y kuşağına yönelik işe alım projesine iki uluslararası ödül

Turkcell Grup İnsan Kaynakları’nın değişen jenerasyonun ihtiyaçlarını ve çağın gerekliliklerini düşünerek hazırlayıp uyguladığı işe alım süreci projesi, Peer Awards’ta iki ödüle layık görüldü.  Turkcell PAF 2014 - Y Kuşağına Özel İşe Alım Süreci adı verilen proje, Y kuşağının yeteneklerini anlamak, buna göre işe alım stratejisi belirleyip inovatif ve teknolojiyi seven genç yetenekleri Turkcell’e kazandırmak amacıyla geliştirildi.

İşe alırken yeni nesli en iyi anlayan Turkcell
Gelişen iş dünyasının yeni adaylarına ayak uyduran, yenilikçi, aynı zamanda esnek bir yapıya sahip İK projesi, Turkcell Grup İK Sistemleri Geliştirme Merkezi tarafından tasarlanıp Turkcell ve Turkcell Superonline İşe Alım Birimleri tarafından uygulandı. Turkcell’in geliştirip uygulamada da başarıya ulaştığı Turkcell PAF 2014 - Y Kuşağına Özel İşe Alım Süreci projesi, İngiltere’de düzenlenen The Peer Awards’ta 35 finalist arasından İşe Alım, Yetenek ve Liderlik kategori birinciliği ve IT&İletişim sektör birinciliği olmak üzere 2 ödüle layık görüldü. 

1413017143_peer.jpg

Yenilikçi araçlarla işe alım
Proje, sosyal medyanın ve gerilla iletişim tekniklerinin etkin olarak kullanıldığı İletişim Kampanyası, Online Oyun ve Video İşe Alım gibi eğlenceli, inovatif ve teknolojik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Turkcell PAF 2014 İşe Alım Süreci projesi ile dünya devi rakiplerini geride bırakan Turkcell, işe alım sürecindeki inovatif yaklaşımı ve etkileyici sunumu ile de takdir topladı.

En iyi projeyi katılımcılar seçiyor
İngiltere’nin en prestijli ödüllerinden biri olan The Peer Awards’un farkı, ödüllerin finalist şirketlerin birbirlerini değerlendirmeleri ve sunumların gerçekleştiği konferans katılımcılarının oyları ile belirleniyor olması. Katılımcılardan projeleri “İnovasyon”, “Verimlilik”, “İlham Verme” ve “Fark Yaratan Yaklaşım” kriterlerinde en iyi olanları değerlendirmeleri isteniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.