Güncel

Turkcell'in yeni üst yönetimi belli oldu

Turkcell'in Nisan ayında ayrılan yönetimin yerine kimlerin geleceği belli oldu. İşte o isimler!


Bildiğiniz gibi Nisan ayında Turkcell’in yüksek yönetiminden üç kişi ayrılmıştı ve bu ayrılık ile birlikte organizasyon değişikliği süreci başlamıştı. Şimdi bu sürecin sonuna doğru geliniyor ve yeni yönetim belli oluyor.
Turkcell’in 7 Temmuz tarihli İMKB bildirisine göre, ayrılan yönetimin yerine yeni atamalar yapıldı. Bu atamalara göre Turkcell’de değişiklikler şu şekilde gerçekleşti:

İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Kalender’in yerine Seyfettin Sağlam getirildi. Seyfettin Sağlam, Turkcell Grup İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlıyor. Şimdiye kadar Meltem Kalender’in yerine vekalet eden Banu İşçi Sezen ise Grup İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevi ile Sağlam’a bağlı olarak çalışacak.

Bireysel Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı için gelen isin ise Burak Sevilengül oldu. Turkcell’in Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Burak Ersoy oldu.

Turkcell’in Grup Strateji ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Doğa Ünay oldu.

1404814626_screen-shot-2014-07-08-at-12.01.06.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.